Świeradów-Zdrój

Konkurs dla efektywnych energetycznie gospodarstw agroturystycznych

2012-06-11 14:37:24
A+ A-
Szanowni Państwo,
15 maja br. ruszył ogólnopolski konkurs „Miejsce z klimatem”,  skierowany do właścicieli tych obiektów agroturystycznych na terenach wiejskich i podmiejskich, w których wykorzystywane są efektywne źródła energii.
 
W naszej opinii turystyczne „Miejsce z klimatem” to miejsce przyjazne nie tylko gościom, ale i środowisku. Chcemy promować ideę nowoczesnej, świadomej ekologicznie turystyki tak wśród właścicieli obiektów noclegowych, jak i potencjalnych turystów.
 
Nasza inicjatywa ma na celu promocję przyjaznych środowisku obiektów agroturystycznych na terenach wiejskich i podmiejskich w całej Polsce. Chcemy także udowodnić, że zastosowanie efektywnych źródeł energii na tych terenach ma sens i jest doskonałym rozwiązaniem w obliczu niedoborów innych źródeł energii na takich terenach. Za pomocą naszej inicjatywy chcemy wyłonić takie miejsca i pokazać, że „efektywna energetycznie” agroturystyka to dobry pomysł na biznes na takich terenach, gdzie często mamy do czynienia z wysokim bezrobociem.
 
Ponieważ chcemy z naszą inicjatywą dotrzeć do jak największej liczby osób, które mogłyby być zainteresowane wzięciem udziału w konkursie, zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc w jak najszerszym jego rozpropagowaniu. Jesteśmy przekonani, że gwarancją sukcesu podobnych inicjatyw jest ich intensywna promocja na poziomie lokalnym, szczególnie na tak atrakcyjnym turystycznie obszarze jak Dolny Śląsk, gdzie znajduje się bardzo dużo gospodarstw agroturystycznych.
 
Więcej szczegółów znajduje się także  na stronie http://www.forumfree.pl/konkurs.
 
KONTAKT:
Anna Limanowska
Email: anna.limanowska@fleishmaneurope.com

Multimedia