05.11. - Spotkanie z RAFAŁEM FRONIĄ

2011-10-17 10:37:05
A+ A-
Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie z Rafałem Fronią - himalaistą z Jeleniej Góry, który odbył zimowa wyprawę na ośmiotysięcznik w Karakorum - 12 szczyt świata - Broad Peak o wysokości 8047 m. Wyprawa działała od grudnia 2010 do marca 2011 roku i wspinała się drogą pierwszych zdobywców od zachodu, z lodowca Goldwin – Austin w rejonie Baltoro.

  • Spotkanie odbędzie się 5 listopada 2011 r. o godz. 14.00 (sobota) na górnej stacji Kolei Gondolowej.

  • Bilety w cenie 15 zł (wjazd i zjazd) - godzinę przed spotkaniem i godzinę po spotkaniu.

  • Podczas spotkania będzie można obejrzeć rekwizyty z wyprawy, elementy sprzętu i ubioru wykorzystywanego w ekstremalnych warunkach. 

Rafał Fronia, 40 lat, jeleniogórzanin, uczestnik wielu wypraw w gory najwyższe, ale i te rozrzucone po wszystkich kontynentach. Zalożyviel Wydawnictwa Turystycznego PLAN, które działa już 18 lat. Górski dorobek to szczyty i wyprawy: - Mont Blanc, Wildspitze, Grossglockner, Monte Rosa - to Alpy - Elbrus - to Kaukaz - Pik Lenina - to dach Świata, tak nazywa się Pamir, samotnie - Mt Cameroon - najwyższy wulkan zachodniej Afryki - Ameryka Południowa, najwyższze szczyty Patagonii, Boliwii, Ekwadoru:, Aconcagua, najwysza góra kontynentu, oraz wiele wulkanów - Himalaje - Baruntse, Dhaulahiri, Nanga Parbat - Karakorum - GAsherbrum II, Broad Peak wyprawa letnia i zimowa

Multimedia