Świeradów-Zdrój

TRENING KS SAMURAJ Z TOMASZEM ADAMKIEM 16.02.2024

2024-02-19 12:48:35
A+ A-

Tomasz Adamek w Samuraju

 

W dniu 16.02.2024 r. KS Samuraj Lubań S ekcję Karate Świeradów Zdrój odwi edził były trzykrotny Mistrz Świata w Boksie Zawodowym Tomasz Adamek ps. "Góral". Mistrz przybył na zaproszenie trenerów Jacka Jaworskiego i Stanisława Urbańczyk, w ramach cyklu "Spotkanie z Mistrzem" gdzie spotkał się z kadrą trenerską i karatekami, jak też bokserami z Sekcji Boksu i Kick Boxingu z Lubania. Tomasz Adamek opowiedział o sobie, o swoich dalszych planach, o przyszłej walce z Mamedem Khalidov, która odbędize się w dniu 24.02.2024 r. W Gliwicach, w Polsce, do której przygotowuje się właśnie w Świeradowie-Zdroju. Z sympatią udzielał odpowiedzi na pytania zawodników, zademonstrował kilka technik bokserskich, wykonując je wspólnie z trenerami i zawodnikami, nie odmawiając wspólnych zdjęć.

Na pytanie jednego z zawodników jak osiągnąć sukce, odpowiedział "Najważniejsza jest praca, ciężka praca na treningach, bo bez tego nie ma efektów i każdy ma szanse na sukces". Takie przesłanie podsumówujące skierował do uczestników spotkania, młodych zawodników, którzy wpatrywali się w niego, bo widzieli sportowaca wielkiego formatu.

Serdecznie dziękujemy Mistrzowi za przyjęte zaproszenie, za obecność, wspólny trening i licznie rozdane autografy, których nie było końca... Wszyscy byliśmy pod jego wielkim wrażeniem.

Jednocześnie serdecznie zaprasza my na treningi Karate, Boksu i Kick Boxingu do sal treningowych KS Samuraj w Lubaniu, Świeradowie-Zdroju i w Nowogrodźcu. Więcej na www.samuraj-luban.pl

 

Szczególne podziękowania kierujemy do Dyrekcji Miejskiego Zespołu Szkół w Świeradowie-Zdroju, gdzie na co dzień sekcja prowadzi zajęcia oraz Pana Burmistrza Świeradowa-Zdroju Rolanda Marciniak za bardzo dobrą współpracę i opiekę.

 

Wspierają Nas:

Gmina Świeradów-Zdrój, Gmina miejska Lubań, Gmina Nowogrodziec, Gmina Sulików, MSiT, Dolnośląski Urząd Marszałkowski, Firma sportano.pl, Firma Sogaris, ZGIUK Lubań, Firma Krystian Góra Wszechsmak – Nowogrodziec, Stempel-Druk Andrzej Wrześniewski Lubań, IES Polska, Dan Sport Wrocław, Logotextil Adrian Kaniuch Lubań, serwis-maydai.pl i inni.

 

Wsparcie Medialne:

TVP 3, e-luban, Ziemia Lubańska, Notatnik Świeradowski, 24swieradow.pl

 

Jacek Jaworski

Multimedia