KONKURS PLASTYCZNY DLA MŁODZIEŻY O BEZPIECZEŃSTWIE W INTERNECIE

2020-11-16 12:39:47
A+ A-

KONKURS PLASTYCZNY DLA MŁODZIEŻY O BEZPIECZEŃSTWIE W INTERNECIE


Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "Pogranicze" i Klub Liderów Młodzieżowych w Lubaniu ogłaszają konkurs plastyczny dla młodzieży "NIE DAJ SIĘ ZŁAPAĆ W SIEĆ!". Podziel się z nami swoimi przemyśleniami o bezpieczeństwie w internecie w formie pracy plastycznej. Rysunki lub grafiki komputerowe można nadsyłać do 8 grudnia 2020. Laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Wirtualna rzeczywistość jest naszą codziennością. Internet ułatwia nam kontakt ze światem. Szczególnie w ostatnich miesiącach żyjemy bardzo intensywnie online. Uczymy się i pracujemy zdalnie. Kontaktujemy się z bliskimi za pomocą narzędzi internetowych. Na użytkowników internetu czyhają jednak liczne niebezpieczeństwa. Klub Liderów Młodzieżowych w Lubaniu, świadomy tych zagrożeń, zachęca rówieśników do mądrego i odpowiedzialnego korzystania z internetu.


SPOT PROMOCYJNY KONKURSU: https://www.youtube.com/watch?v=T-VLg2ipNeo


INFORMACJE ORGANIZACYJNE: * Organizator konkursu: Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "Pogranicze" i Klub Liderów Młodzieżowych w Lubaniu * Uczestnicy: młodzież ze szkół podstawowych (klasy VI-VIII) oraz ponadpodstawowych (licea, technika, szkoły branżowe I i II stopnia) z 4 powiatów: lubański, bolesławiecki, lwówecki i zgorzelecki * Twoje zadanie konkursowe: przygotuj autorski plakat (rysunek lub grafikę komputerową) promujący bezpieczeństwo dzieci/młodzieży w internecie * Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe (głośniki, słuchawki i inne o wartości ok. 150 zł), przyznanych zostanie 10 nagród * Termin i forma zgłoszeń: do 08.12.2020, wyłącznie mailem (zdjęcie/skan pracy) na adres: cao@pogranicze-csb.home.pl * Ważne! - Przeczytaj regulamin konkursu. - Dołącz w mailu skan podpisanego formularza zgłoszeniowego. - Jeśli masz mniej niż 18 lat, pamiętaj o podpisaniu formularza zgłoszeniowego też przez Twojego rodzica.

 

WIĘCEJ INFORMACJI: https://pl-pl.facebook.com/Stowarzyszenie.POGRANICZE/ https://www.instagram.com/klub_liderow_mlodziezowych/

 

FINANSOWANIE: Zadanie "Aktywni Dolnoślązacy - Centrum Aktywności Obywatelskich w Lubaniu", realizowane przez Stowarzyszenie P-ZFST "Pogranicze", dofinansowano ze środków budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

Multimedia

Do pobrania