Świeradów-Zdrój

NABÓR NA ZAJĘCIA KULTURALNE I REKREACYJNE W STACJI KULTURY

2020-10-19 16:42:31
A+ A-

Epidemia Covid-19 pokrzyżowała wiele naszych tegorocznych planów na wydarzenia artystyczne i kulturalne. Mimo to staramy się działać w możliwie jak najpełniejszym zakresie – z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. W ten sposób do stacyjnego rozkładu jazdy powróciły zajęcia uprzednio zawieszone z powodu koronawirusa. Ponownie odbywały się lekcje tańca dla dzieci oraz zajęcia jogi dla dorosłych. Wróciły również warsztaty fotograficzne i makramy.

 

W odpowiedzi na potrzeby mieszkańców podjęliśmy również starania o to, aby uruchomić nowe zajęcia w reżimie sanitarnym. Wpłynęło do nas wiele ofert na prowadzenie warsztatów tematycznych, a autorzy najciekawszych zostali zaproszeni do przeprowadzenia spotkań organizacyjnych.

 

Dla tych, którzy chcieliby zadbać o swoją kondycję fizyczną, mamy w ofercie taniec z elementami fitness, trening norweski dla pań i dla panów, nordic walking dla seniorów oraz zajęcia ruchowe dla dzieci. W sekcji artystycznej proponujemy lekcje gry na gitarze oraz zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży, a także warsztaty malarskie dla dzieci i bębniarskie… dla wszystkich! Entuzjaści zajęć manualnych z pewnością chętnie wezmą udział w warsztatach stolarskich, ceramicznych, modelarskich i w lekcjach haftu współczesnego. Nie zabrakło również zajęć edukacyjnych, takich jak: nauka języka angielskiego przez zabawę, warsztaty z obserwacji ptaków oraz trening relaksacyjny redukujący stres. Zapisy telefoniczne pod numerem telefonu: 75 713 64 82. Uruchomione zostaną tylko te zajęcia, na które zbierze się minimalna liczba chętnych uczestników.

 

Nasza radość nie trwała jednak zbyt długo. Niestety, ze względu na nowe obostrzenia związane z epidemią, zmuszeni jesteśmy ponownie zawiesić odbywające się aktualnie zajęcia oraz tymczasowo wstrzymać się z organizacją spotkań informacyjnych w sprawie nowych zajęć. Mimo to zapisy w dalszym ciągu są aktualne, a spotkania organizacyjne odbędą się online na Facebooku Stacji Kultury lub w późniejszym terminie, o czym będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz na Facebooku.

 

Nowa oferta zajęć spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców, o czym świadczy fakt, że na część zajęć są już pełne listy uczestników oraz otwarte listy rezerwowe. Kolejnych chętnych do wzięcia udziału w warsztatach zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

 

AKTUALIZACJA:

  • Język angielski dla dzieci – zapisy wyłącznie na listę rezerwową.
  • Warsztaty malarskie dla dzieci – zapisy wyłącznie na listę rezerwową.
  • Warsztaty stolarskie dla dzieci – zapisy wyłącznie na listę rezerwową.
  • Zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży – zapisy wyłącznie na listę rezerwową.
  • Taniec z elementami fitness – zapisy wyłącznie na listę rezerwową.
  • Warsztaty bębniarskie – zapisy wyłącznie na listę rezerwową.

 

Multimedia