Świeradów-Zdrój

BEZPŁATNE KONSULTACJE W SPRAWIE POZYSKIWANIA ŚRODKÓW Z UNII EUROPEJSKIEJ

2018-07-06 12:52:19
A+ A-

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze, wchodzący w skład ogólnopolskiej sieci  Punktów Informacji Europejskiej koordynowanej przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, został umiejscowiony w strukturze Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (dotychczasowa siedziba Regionalnego Punktu Kontaktowego dla Programu Polska-Saksonia).

 

Z usług Punktu mogą korzystać wszystkie instytucje - podmioty oraz osoby zainteresowane tematyką wsparcia z Unii Europejskiej podregionu jeleniogórskiego, w szczególności z powiatów: jeleniogórskiego, bolesławieckiego, lubańskiego, lwóweckiego, zgorzeleckiego, złotoryjskiego oraz miasta na prawach powiatu Jelenia Góra.

 

W ramach prowadzonej działalności PIFE w Jeleniej Górze świadczy usługi w zakresie:

 

informowania ogólnego na temat Funduszy Europejskich, poszczególnych Programów i Działań;

informowania o możliwości uzyskania dofinansowania w ramach Funduszy Europejskich

informowania, jak przygotować wniosek o wsparcie

informowania, jak realizować i rozliczyć projekt

informowania o projektach

PIFE w Jeleniej Górze jest czynny w poniedziałki w godzinach 7.30 -17.30, w pozostałe dni robocze w godzinach 7.30-15.30. Informacje udzielane są w formie indywidualnych, bezpośrednich konsultacji w siedzibie Punktu oraz poprzez rozmowę telefoniczną, pocztę tradycyjną i elektroniczną.

 

PIFE w Jeleniej Górze organizuje również spotkania informacyjne w siedzibie Punktu oraz we współpracy z lokalnymi samorządami lub innymi instytucjami Mobilne Punkty Informacyjne na obszarze ww powiatów, które mają formę indywidualnych konsultacji bezpośrednich. Szczegółowe informacje są zamieszczane na stronie www.rpo.dolnyslask.pl oraz www.funduszeeuropejskie.gov.pl


Usługi PIFE są bezpłatne.

Zapraszamy do kontaktu:

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze

Jelenia Góra, Pl. Ratuszowy 32/32a

Tel. 75 764 94 66, 75 75 24 942

fax: 75 75 24 940

pife.jeleniagora@dolnyslask.pl

www.rpo.dolnyslask.pl

Multimedia