Świeradów-Zdrój

KINO W GRUDNIU NA "IZERSKIEJ ŁĄCE"

A+ A-

REPERTUAR GRUDZIEŃ! W soboty o godz. 10.35 zapraszamy na;

Sobota 3.12: wyjątkowo zapraszamy na dwie bajki i film familijny!

- godz. 9. 30: maluszki na ciekawe przygody misia uwielbiającego miodek, w wersji świąteczno-noworocznej .

- godz. 10.35: na zwariowany film, który zachwyci całą rodzinę, o szalonych pluszakach, które jednoczą się, dając na scenie popis swoich talentów, by uratować swój ukochany teatr.

- godz. 15.00: pełen ciepła familijny film w świątecznym klimacie o rodzeństwie, które w ramach prezentu mikołajkowego zamiast zabawek pragnie aby ich rozwiedzeni rodzice znowu byli razem. UWAGA: film z napisami! „Oglądanie filmów z napisami wydłuża czas kontaktu z tekstem obcojęzycznym, widz jest skoncentrowany, ponieważ film czy program telewizyjny budzi jego zainteresowanie ze względu na swoją treść lub walory rozrywkowe. Uczeń rozwija receptywne sprawności językowe na każdym poziomie biegłości w czytaniu” i rozumieniu czytanego tekstu także . - E. Gajek, „Edukacyjne znaczenie...”

Sobota 10.12: opowieść o złym starcu, na podstawie książki Charlesa Dickensa, którego nawiedzają trzy duchy Świąt Bożego Narodzenia. Film z roku 2009, pozycja obowiązkowa.

Sobota 17.12:uroczą bajkę dla całej rodziny o osiołku, owieczce, gołąbku, które podążają za gwiazdą i stają się świadkami narodzin Jezusa.

Sobota 24.12: uroczą bajkę dla całej rodziny o osiołku, owieczce, gołąbku, które podążają za gwiazdą i stają się świadkami narodzin Jezusa. 

Sobota 31.12: wyjątkowo zapraszamy na dwie bajki!

- godz. 9.30: maluszki na ciekawe przygody misia uwielbiającego miodek, w wersji świąteczno-noworocznej .

- godz. 10.35: uroczą bajkę dla całej rodziny o osiołku, owieczce, gołąbku, które podążają za gwiazdą i stają się świadkami narodzin Jezusa.

Natomiast młodzież oraz osoby dorosłe zapraszamy na:

Sobota 10.12 godz. 15.30 na przepiękny dramat o Ojcu Gabrielu, który buduje placówkę misyjną dla Indian Guarani i korzysta z pomocy nawróconego łowcy niewolników. Film z roku 1986 z cudownymi aktorami w rolach głównych. Film obsypany wieloma nagrodami m.in. Złotą Palmą w Cannes. Kto nie widział lub widział dawno, to warto przypomnieć sobie to arcydzieło filmowe, zwłaszcza w nadchodzącym świąteczno-noworocznym czasie. Film od lat 16! 

Piątek 16.12 godz. 17.30 film o dyniowym królu, znudzonym rutyną obchodów święta Dnia Duchów „postanawia porwać Świętego Mikołaja i zająć jego miejsce. Film animowany, którego akcja toczy się w mieście strachów i upiorów”. Film od lat 15! Źródło filmweb.

Środa 28.12 godz. 15.00 opowieść o złym starcu, na podstawie książki Charlesa Dickensa, którego nawiedzają trzy duchy Świąt Bożego Narodzenia. Film z roku 2009, pozycja obowiązkowa. Film od lat 10

Konieczne są zapisy, seans odbędzie się przy minimum 6-osobowej widowni.

Multimedia

Mapa