Świeradów-Zdrój

KONCERT "DZIWNY JEST TEN ŚWIAT" piosenki Czesława Niemena

A+ A-

Wykonawcami koncertu są:

Joachim Perlik - polski wokalista i pianista, kojarzony najbardziej z pierwszych edycji programu "Jaka to melodia", emitowanych w TVP.

Joachim Perlik to artysta uznawany przez krytyków muzycznych za najlepszego wykonawcę utworów Czesława Niemena , z których potrafi wydobyć niebanalnego ducha ponadczasowego Artysty.

Podczas sześćdziesięciominutowego koncertu Artysta prezentuje największe przeboje Czesława Niemena: Czy mnie jeszcze pamiętasz, Pod papugami, Sen o Warszawie, Dziwny jest ten Świat, Wspomnienie, Płonąca stodoła, Stoję w oknie, Obok nas, Domek bez adresu, Wiem, że nie wrócisz, Jednego serca, Czas jak rzeka' Zabawa w ciuciubabkę i kilka mniej znanych. Prezentowane utwory przeplatane są mową artysty, który oscyluje w tematyce koncertu, nawołując o pokój na świecie….

Gwarantujemy, że słuchaczy czeka wierne oddanie emocji i doznań związanych z niezwykłą i ponadczasową muzyką jednego z największych polskich artystów.

Joachimowi Perlikowi towarzyszy kwintet, w skład którego wchodzą znaczący na polskiej scenie jazzowej muzycy: Marcin Fic – trąbka, Marek Popów – gitara, Wojciech Pruszyński – piano i rzadko dziś spotykane na scenie organy Hammonda, Krzysztof Witkowski – gitarzysta basowy, twórca i reżyser spektaklu NIM WSTANIE DZIEŃ oraz grający na perkusji Damian Szajkowski.

 

 Serdeczne podziękowania dla FUNDACJI PROMOCJI MUZYKI I TERAPII GREEN oraz jej Prezesowi Krzysztofowi Witkowskiemu, za Wasze serce do kultury i że zawsze o nas pamiętacie. 

 

 

Organizacja i współfinansowanie:

Burmistrz Miasta Świeradów-Zdrój, Gmina Miejska Świeradów-Zdrój - Promocja UM

 

Sponsorzy (alfabetycznie):

Elements Hotel & SPA,   www.elements-hotel.pl

Hotel & Medi-SPA Biały Kamień,  www.bialykamien.com

Hotel Buczyński Medical&Spa,  www.hotelbuczynski.com

Krasicki Hotel Resort & Spa, www.krasickiresort.pl

Osteocyt Sp. z o.o., www.facebook.com/osteocyt/

Park Hotel**** KUR & SPA,  www.parkhotel.pl

Stowarzyszenie Uzdrowisko Sztuk, www.facebook.com/Uzdrowisko-Sztuk

Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa Polska Grupa Uzdrowisk,  www.uzdrowisko-swieradow.pl

 

Partnerzy:

Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa Polska Grupa Uzdrowisk,  www.uzdrowisko-swieradow.pl

Miejskie Centrum Kultury, AKtywności i Promocji Gminy "Stacja Kultury", www.stacjakultury.swieradowzdroj.pl

 

 

Multimedia

Mapa