Świeradów-Zdrój

GRA MIEJSKA "ŚLADEM IZERSKICH TAJEMNIC" edycja 2021

A+ A-

Gra została zrealizowana w roku 2021. Nakład pakietów Odkrywcy został wyczerpany.

 

Wyrusz szlakiem „Śladem Izerskich Tajemnic”

 

Masz ochotę na ciekawą wędrówkę po Świeradowie-Zdroju połączoną z szukaniem ukrytych punktów, wykonywaniem zadań i nagrodą dla najdociekliwszych odkrywców? Jeśli tak, to świetnie się składa, bo właśnie trwa nasza gra miejska „Śladem Izerskich Tajemnic”!

 

Na czym polega gra?

W siedzibie Stacji Kultury przy ul. Dworcowej 1 w Świeradowie-Zdroju należy odebrać specjalnie opracowane pakiety Odkrywcy (książeczki z mapą i ołówki), z których dowiesz się, co robić, krok po kroku.

Na najdociekliwszych czeka nagroda – sygnowany plecaczek oraz certyfikat Odkrywcy Izerskich Tajemnic.

U dział w grze jest bezpłatny. Możesz ją przejść w dowolnym dniu i o dowolnej porze. Kolejność wykonywania zadań jest dowolna.

 

Dla kogo przeznaczona jest gra?

Staraliśmy się, aby treści gry były ciekawe dla dużych i małych. Możecie ją przejść indywidualnie lub całymi rodzinami, do czego gorąco zachęcamy.

Mamy nadzieję, że spędzicie z naszą grą kilka ciekawych chwil. Będzie nam bardzo miło, jeśli podzielicie się wrażeniami w komentarzach na Facebooku Stacji Kultury – Serce Miasta Świeradów-Zdrój.

Miłej zabawy!

 

Realizacja projektu Miejskiego Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy "Stacja Kultury" w Świeradowie-Zdroju pn. Co tam w mieście gra? Gra miejska „Śladem Izerskich Tajemnic” jest możliwa dzięki dofinansowaniu ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu „Patriotyzm Jutra”. Wartość działania to 9 470,00 zł, w tym dofinansowanie 8 000,00 zł.

Multimedia

Do pobrania