"Izerska Łąka" zaprasza na film/repertuar lipiec

A+ A-
 
Repertuar Lipiec 2021 dla dzieci oraz dorosłych;
bajki/filmy familijne w każdą środę i sobotę o godz. 10.35, wstęp bezpłatny!
 
03.07: magiczna historia o legendarnych strażnikach. Gdy zły Mrok grozi, że zapanuje nad całym światem, nasi wspaniali bohaterowie ruszają do akcji ratowania dziecięcych snów i marzeń.
07.07: bajka o świecie wspaniałych owadów; mrówkach, które zmuszone zostają do szukania pomocy, szukania sprzymierzeńców do walki z agresywnymi konikami polnymi. Film nominowany do Oscara w 1999 roku, (od lat 6).
10.07: cudowna bajka dla całej rodziny o uroczych stworach/potworach, które straszą małe dzieci, bo to ich praca, tak naprawdę same się ich panicznie bojąc.
14.07: wspaniała, pełna napięcia przygoda na rafie koralowej. Mała pomarańczowa rybka niespodziewanie trafia z oceanu do akwarium, a jego ojciec wyrusza na poszukiwania i na ratunek. Film nagrodzony Oscarem, (od lat 3).
17.07: bajka z 2020 roku, o dwóch braciach, którzy próbują sprowadzić na Ziemię połowę ciała swojego taty, (od lat 6).
21.07: kontynuacja przygód niezwykłej trójki przyjaciół; mamuta, tygrysa szablozębnego i leniwca (cześć III). W 2009 było to jedno z największych przebojów kina animowanego, (od lat 5).
24.07: opowieść z 2009 roku o młodej dziewczynie oraz księciu zamienionym w żabę, który desperacko pragnie znów być człowiekiem. Film pełen pięknej muzyki jazzowej.
28.07: bajka o rudym, zaniedbanym kocie, który nie ma się gdzie podziać w wielkim mieście. Na pomoc przychodzi mu szalony pies, który należy do bandy bezpańskich psiaków. Animowana wersja i wariacja na temat jednej z klasycznych powieści Ch. Dickensa, (od lat 3).
31.07: serial produkcji; Austria, Japonia, RFN z 1975/1976 roku o małej, rezolutnej pszczole, która wraz ze swym przyjacielem przeżywa wiele ekscytujących przygód.
15.07: dorosłych widzów zapraszamy w czwartek o godz. 19.00 na amerykański dramat z 2017 roku o rozchwianej emocjonalnie aktorce, która szuka swego miejsca w świecie, a nie jest to bynajmniej park rozrywki, w którym mieszka.
Konieczne są zapisy, seans odbędzie się przy minimum 5-sobowej widowni.
PS: Planowany jest nocny maraton filmowy w lipcu (piątek, sobota) jednak prosimy o kontakt, abyśmy wiedzieli czy są Państwo zainteresowani tym pomysłem.

Multimedia