Świeradów-Zdrój

Apartament Malinówka Izerska

  • Źródlana 2/8, 59-850 Świeradów-Zdrój

  • 530 480 739

A+ A-

Apartament Malinówka Izerska to obiekt mieszczący się w nowo wybudowanym apartamentowcu w Świeradowie Zdrój. Apartament wyposażony jest z myślą o spokojnym wypoczynku. Mieści się na parterze i w związku z tym jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Apartament posiada osobne miejsce parkingowe na parkingu podziemnym z którego to można do niego dojechać windą. Jest w pełni wyposażony w kuchnię, łazienkę, salon oraz sypialnię. Na życzenie Państwa służymy dostawieniem łóżeczka dziecięcego. W apartamencie do dyspozycji Państwa pozostaje salon wraz z tv oraz bezpłatnym WiFi.

Dzięki lokalizacji apartamentu mają Państwo bliski dostęp do kompleksu narciarskiego oddalonego o około 400 metrów. W sezonie zimowym jak również letnim na szczyt zawiezie Państwa kolej gondolowa. W sezonie wiosenno-letnio-jesiennym mają państwo szeroki dostęp do tras rowerowych. Po aktywnie spędzonym dniu w Świeradowie Zdroju czeka na Państwa mnóstwo restauracji, kafejek, pizzerii oraz sklepy np. z ceramiką bolesławiecką czy rodzinną manufakturą piernikową. Do Państwa dyspozycji pozostaje deptak uzdrowiskowy ze źródełkami-poidełkami wody mineralnej oraz różnymi straganami, który to zaprowadzi Państwa do Domu Zdrojowego oraz Parku Zdrojowego. Warto również odwiedzić Muzeum Zdrojowe oraz stary Czarci Młyn. Wspaniałą atrakcją dla osób aktywnych jest wieża widokowa SKY WALK z której to po 850 metrach spaceru będziecie mogli Państwo podziwiać piękno Karkonoszy.

Serdecznie Państwa zapraszamy do aktywnego spędzenia wypoczynku.

Życzymy Państwu udanego wypoczynku, wspaniałej zabawy i powrotu do nas w te piękne miejsce jakim jest Świeradów Zdrój.
Zapraszamy.

Cena wynajęcia apartamentu 200 zł. za dobę. Cena za weekend (piątek, sobota, niedziela) 250 zł. za dobę. Do ceny wynajmu dochodzi opłata klimatyczna.
Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 14,00, a kończy o godz. 11,00. Apartament jest dezynfekowany i posiada na wyposażeniu płyn do dezynfekcji.

Apartament wpisany jest do ewidencji obiektów Burmistrza Miasta Świeradów Zdrój.

 

Kontakt pod nr tel. +48 530 480 739.

Multimedia