Świeradów-Zdrój

ZAJĘCIA DLA SENIORÓW-ZDROWY ODDECH,ZDROWY GŁOS

A+ A-

SENIOR NATURALNIE!

 

Zadbaj o siebie, to jest Twój czas” - pod tym hasłem Fundacja „Dziki Zachód” zaprasza seniorów ze Świeradowa-Zdroju na cykl zajęć poświęconych zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Dla uczestników będzie to możliwość zdobycia nowej wiedzy i poznania wielu dobroczynnych dla zdrowia ćwiczeń, jak również okazja do spotkania i wspólnej zabawy. W maju i czerwcu w świeradowskiej Stacji Kultury odbędą się następujące zajęcia:

 

ZDROWY ODDECH, ZDROWY GŁOS – warsztaty relaksacyjno-głosowe z Olgą Chojak - nauczycielką śpiewu i terapeutką głosu. Uczestnicy będą mieli okazję wypróbować rozmaite ćwiczenia oddechowe i rozluźniające, aby roz pozna ć własn y mechanizm oddychania i aparatu głosowego. Nauka zdrowego używania głosu w mowie lub śpiewie poprowadzona będzie łagodnie i na luzie, będzie można nauczyć się kilku zabawnych wierszy i piosenek.

Kiedy: wtorki 28 .05.2019, 04.06.2019, 11.06.2019., 18.06.2019.

 

Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Nie są wymagane wcześniejsze zapisy.

Spotkania odbędą się w Miejskim Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy Stacja Kultury w Świeradowie-Zdroju, ul Dworcowa 1.

 

 

Fundacja „Dziki Zachód” istnieje od 2016 roku i ma swą siedzibę w Grabiszycach Dolnych. Podejmuje działania na rzecz kultury, edukacji, środowiska naturalnego, turystyki i szeroko pojętego rozwoju regionalnego. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: www.dzikizachod.org

Mapa