Odnów Się

A+ A-

Odnów Się.

Wrześniowy nów to wyjątkowe wydarzenie pod kilkoma względami. Nie tylko jest początkiem nowego cyklu numerologicznego, ale również cyklu sesji oddechowych, które odbywać się będą regularnie w BioRezydencji w każdy następny nów księżyca. 

Faza nowiu sprzyja rozpoczynaniu wszelkich działań, gdyż nowy księżyc to nowy początek. Porzucamy wszystko to, co już nam nie służy by rozpocząć comiesięczny detoks psychofizyczny. Dzięki synchronizacji z rytmem natury i wykorzystaniu wpływu księżyca otrzymujemy naturalne wsparcie przyrody do wprowadzania zmian w życiu.
Doskonałym narzędziem do wdrażania intencji, a następnie ich manifestowania jest również świadomy oddech, dlatego postanowiliśmy połączyć te dwie siły. 

Sesje "ODNÓWSIĘ" są skierowane do wszystkich osób pragnących usunąć stare, zużyte programy i dać dzięki temu przestrzeń NOWEMU.

Pierwsze spotkanie, które odbędzie się 20. września rozpoczniemy indywidualnymi obliczeniami wskazującymi, w jaki cykl w nowym roku numerologicznym wchodzi każdy z uczestników. Pozwoli to na przystąpienie do sesji oddechowej z wyklarowaną intencją.

Koszt uczestnictwa: 30zł
Ilość miejsc: OGRANICZONA, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY (Prosimy o zgłaszanie uczestnictwa drogą telefoniczną 508 955 225, mailową info@biorezydencja.pl lub fejsbukową). Dodatkowo dla uczestników oferujemy nocleg w promocyjnej cenie 50zł.

Zapraszamy na wspólny początek!

Multimedia

Mapa