Dni i godziny otwarcia Czarci Młyn

ZWIEDZANIE „Czarciego Młyna” (środa-sobota):

Rozpoczynamy o każdej pełnej godzinie od 9:00 do 16:00 (ostatnie zwiedzanie o godzinie 15:00).

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w podróży "od ziarenka do bochenka" w naszym "Czarcim Młynie"! Zachęcamy do zwiedzania XIX-wiecznego młyna wraz z piekarnią i przepiękną salą biesiadną. Ponadto wokół obiektu znajduje się ogród, w którym znajdą Państwo różne okazy ziół, kwiatów, roślin, czy zbóż. To wspaniała okazja, aby poczuć klimat dawnych czasów, w których przywiązywano wielką wartość do wyrobu mąki oraz chleba.

Grupy zorganizowane prosimy o wcześniejszą rezerwację telefonicznie: 75 78 45 325 lub mailowo: czarcimlyn@swieradowzdroj.pl

 

WARSZTATOWE WTORKI:

W każdy wtorek odbywają się warsztaty z pieczenia chleba.

Dostępne godziny to: 9:00 i 12:00.

Rezerwacji należy dokonywać telefonicznie: 75 78 45 325 lub mailowo: czarcimlyn@swieradowzdroj.pl.

Zgłaszać się mogą grupy do 20 osób (dysponujemy 10 stanowiskami, więc przy takiej grupie pracuje się w parach). W programie: poznawanie tajemnych receptur i sposobów wypiekania pieczywa, nauka tworzenia idealnego ciasta, pieczenie chleba oraz zwiedzanie "Czarciego Młyna". Warsztaty trwają do 3 godzin. Przypominamy, że jesteśmy również na FACEBOOKU: CzarciMlynSwieradow, gdzie znajdą Państwo bieżące informacje o wydarzeniach, a także regionalne ciekawostki i mnóstwo wspaniałych zdjęć.

W okresie wakacji szkolnych oraz ferii nie organizujemy warsztatów z pieczenia chleba.  

 

DNI I GODZINY OTWARCIA W OKRESIE WAKACYJNYM LIPIEC - SIERPIEŃ: (wtorek-niedziela):

Rozpoczynamy o każdej pełnej godzinie od 11:00 do 17:00 (ostatnie zwiedzanie o godzinie 16:00).