Świeradów-Zdrój

NIEZBĘDNIK TURYSTY - NOWE WYDANIE

2021-12-16 14:05:24
A+ A-

Zapraszamy do Stacji Kultury po odbiór Niezbędnika Turysty 2021/2022 drugie wydanie – bezpłatnego wydawnictwa promocyjno-informacyjnego przygotowanego przez pracowników Miejskiego Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy "Stacja Kultury" w Świeradowie-Zdroju.

 

Zgodnie z ideą wydawcy, Niezbędnik Turysty powinien trafić do wszystkich obiektów noclegowych, gastronomicznych, oraz innych miejsc związanych z turystyką, tak aby odwiedzający nasze miasto turyści i kuracjusze, mieli do niego nieograniczony dostęp. Niezbędnik został wydany w nakładzie 100 000 egzemplarzy, w trzech wersjach językowych. Jest formatu pomniejszonego A4, zawiera 44 strony. Znajdują się tam informacje takie jak: plan miasta, atrakcje turystyczne Świeradowa-Zdroju, atrakcje turystyczne okolic, reklamy świeradowskiej gastronomii, a także reklamy związane z branżą turystyczną.

 

Po odbiór Niezbędnika należy się zgłaszać do Stacja Kultury - Serce Miasta Świeradów-Zdrój przy ul. Dworcowej 1, w dni robocze w godz. 10:00-17:00.

Multimedia

Do pobrania