Świeradów-Zdrój

BEZPŁATNE WARSZTATY DLA SENIORÓW Z POWIATU LUBAŃSKIEGO

2021-07-12 10:58:16
A+ A-

Stowarzyszenie P-ZFST „Pogranicze” zaprasza mieszkańców Lubania i powiatu lubańskiego w wieku 60+ do Lokalnego Inkubatora Organizacji Pozarządowych (NGO) w Lubaniu na bezpłatne warsztaty nt. bezpieczeństwa w internecie. Najbliższe spotkania już w sobotę 17 lipca 2021.

 

Jesteś w wieku 60+ i mieszkasz w Lubaniu lub innej gminie powiatu lubańskiego? Chcesz dowiedzieć się bezpłatnie na co zwrócić uwagę, aby bezpiecznie korzystać w internetu? Stowarzyszenie "Pogranicze" zaprasza na kameralne spotkanie przy kawie i ciastku w lubańskim Inkubatorze NGO. Poznasz w praktyce, jak świadomie poruszać się po internecie, Czas spotkania: ok. 2 godziny. Udział bezpłatny! Liczba miejsc ograniczona. Wymagane są wcześniejsze zgłoszenia. Podczas warsztatów obowiązuje reżim sanitarny. Warsztaty odbędą się w siedzibie Lokalnego Inkubatora NGO w Lubaniu (ul. Armii Krajowej 30, 59-800 Lubań, parter, wejście od podwórza, obok szkoły języka angielskiego)

 

Zgłoszenia i więcej informacji w Lokalnym Inkubatorze NGO w Lubaniu:

* e-mail: inkubatorngo.luban@gmail.com

* telefon (poniedziałek-piątek 16:00-19:00): 696 256 420

 

Warsztaty są organizowane przez Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” w ramach zadania „Prowadzenie Inkubatora Organizacji Pozarządowych w Lubaniu w 2021” przy dofinansowaniu ze środków budżetu Powiatu Lubańskiego.

Serdecznie zapraszamy do udziału oraz prosimy o dalsze rozpowszechnienie informacji wśród współpracujących z Państwem środowisk seniorskich.

 

---

Pozdrawiamy

Lokalny Inkubator Organizacji Pozarządowych

przy Stowarzyszeniu Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "Pogranicze"

Armii Krajowej 30, 59-800 Lubań (parter, wejście od podwórza, obok szkoły językowej)

Tel. 696 256 420 (numer czynny wyłącznie w godzinach pracy)

https://pl-pl.facebook.com/Stowarzyszenie.POGRANICZE/

Multimedia