Nowa strona www TKKF Kwisa

2009-09-14 10:01:06
A+ A-

Zapraszamy na nową stronę www klubu TKKF Kwisa.

Zachęcamy również do przeczytania relacji kierownika i wiceprezesa klubu  - Tomasza Miakienko z niedzielnego meczu pomiędzy TKKF Kwisa a Chmielanką Chmieleń. Wynik: 5:3

Kwisa mocnym akcentem rozpoczęła mecz z Chmielanką, bo już w 17 minucie Marcin Kicuła rozwiązał worek z bramkami przepięknym strzałem z 20 metrów. 15 minut później po raz pierwszy na listę strzelców wpisał się Wojtek Ostrejko. Nasz supersnajper nie dał szans bramkarzowi gości po indywidualnej akcji. Już 2 minuty później było 3-0. Damian Paluch przytomnie strzelił z 35 metrów do pustej bramki. Tuż przed przerwą doskonałe kilkudziesięciometrowe podanie Piotra Chowańskiego uruchomiło Ostrejkę, który podwyższył wynik na 4-0. Po przerwie trener Tomasz Lizak zmienił Łukasza Radziuka. Na boisko wszedł Jacek Ratajczak. W debiucie Ratajczak już po kilku minutach mógł strzelić gola jednak trafił w poprzeczkę. W 60 minucie Ostrejko podwyższył na 5-0 i wszyscy już wiedzieli, że jest po meczu. Jednakże Chmielanka pokazała charakter i zaaplikowała nam aż 3 gole. W końcówce zrobiło się nerwowo ale nasz bramkarz Łukasz Król doskonale spisywał się na linii bramkowej.