Świeradów-Zdrój

KONKURS FOTOGRAFICZNY - Uroki Czerniawy

2009-08-12 08:48:18
A+ A-

Fundacja na Rzecz Rozwoju Społeczności Lokalnej „Świeradów-Czerniawa” zaprasza wszystkich pasjonatów fotografowania, profesjonalistów i amatorów, do udziału w czwartej edycji konkursu fotograficznego pn. UROKI CZERNIAWY, który odbędzie się w trzech kategoriach tematycznych:

· ciekawostki Czerniawy,
· czerniawska przyroda,
· Czerniawa i jej mieszkańcy.

TERMIN:

Zdjęcia wraz ze zgłoszeniem należy składać w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 2 im. w Świeradowie-Czerniawie do końca sierpnia br.

 INFORMACJE DODATKOWE:

  • Organizator dopuszcza prace czarno-białe, kolorowe i sepi.
  • Format prac nie może być mniejszy niż 18 x 24 cm.
  • Prace powinny być wykonane na materiale światłoczułym, (w załączniku negatyw pracy lub płyta CD-ROM o minimalnej rozdzielczości zdjęcia 300 dpi zawierający elektroniczne lub zeskanowane wersje prac ).
  • Uczestnik może dostarczyć do 5 prac.
  • Prace konkursowe należy składać w usztywnionych kopertach w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 2 w Świeradowie-Zdroju (Czerniawa), przy ulicy Sanatoryjnej 3, w godzinach od 7:00 do 15:00 do 31 SIERPNIA 2009 roku lub wysłać na adres: Fundacja na Rzecz Rozwoju Społeczności Lokalnej „Świeradów-Czerniawa”, ulica Sanatoryjna 3, 59-850 Świeradów-Zdrój.
  • Bliższych informacji na temat konkursu udziela Prezes Fundacji na Rzecz Rozwoju Społeczności Lokalnej „Świeradów-Czerniawa” Pani Małgorzata Gettner, tel. (075)7816379.

Multimedia