Świeradów-Zdrój

HOTEL**** MALINOWY DWÓR ZATRUDNI

2019-05-20 14:59:57
A+ A-

Hotel**** Malinowy Dwór w związku z dynamicznym rozwojem prowadzi rekrutację na stanowisko: Recepcjonista/Recepcjonistka: Od kandydatów oczekujemy:
- miłej aparycji i komunikatywności
- sumienności
- komunikatywnej znajomości języka niemieckiego i / lub angielskiego
- dyspozycyjności
- doświadczenie na stanowisku mile widziane
Gwarantujemy m.in. atrakcyjny system wynagrodzeń, umowę o pracę w systemie zmianowym.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Jeżeli jesteś osobą ambitną, komunikatywną i lubiącą pracę w zespole - złóż aplikację już dziś.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: grzegorz.grycak@malinowydwor.pl oraz umieszczenie w CV KLAUZULI WYRAŻENIA ZGODY:

 „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych - CV przez Hotel**** Malinowy Dwór Medical SPA (ul. Długa 10-11, 59-850 Świeradów - Zdrój), w celu realizacji obecnego procesu rekrutacji”.

 „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych - CV przez Hotel**** Malinowy Dwór Medical SPA (ul. Długa 10-11, 59-850 Świeradów - Zdrój) w celu realizacji procesu rekrutacji jak również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej, niż przez rok”.
 
 „Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych zawartych w aplikacji – CV innym podmiotom w grupie Hotele Malinowe Sp. z o. o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych".

Multimedia