Zapisy do klubu KS Samuraj Lubań…

2017-09-25 11:28:11
A+ A-

Zapisy do klubu KS Samuraj Lubań…

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzieży i dorosłych wszystkich chętnych na profesjonalne treningi Karate oraz zajęcia z mieszanych sztuk walk, opartych na wybranych i skutecznych technikach różnych styli walk jak - Karate, Kick Boxingu, Thai Boxingu, Judo, Aikido, Jiu Jitsu, Modern Combat, Krav Magii czy też Systema.

Zapraszamy na zajęcia do Sekcji Karate Świeradów Zdrój przy Miejskim Zespole Szkół w Świeradowie Zdroju oraz do Sekcji Combat w Świeradowie Zdroju na zajęcia z mieszanych sztuk walk. Treningi odbywają się we wtorki i w piątki.

Szkolenie prowadzi wykwalifikowana kadra instruktorska i trenerska, w większości z wykształceniem wyższym i pedagogicznym, a trenerzy posiadają stopnie mistrzowskie zarówno w Polskim Związku Karate, jak także w Międzynarodowych Federacjach Sztuk Walk.

Na dzień KS Samuraj Lubań dzisiejszy zrzesza 86 zawodników. Ma na swoim koncie wiele sukcesów sportowych – zawodnicy zajmują czołowe miejsca w zawodach sportowych zarówno regionalnych , jak też ogólnopolskich i międzynarodowych . W latach 2009 i 2016 zawodnicy z tego klubu wielokrotnie stawali na podium na Mistrzostwach Polski, Pucharze Polski, jak też zawodach międzynarodowych, w tym Mistrzostwach Europy i Świata.

Więcej informacji na stronie – http://www.samuraj-luban.pl/?nabor-do-klubu,38

Multimedia