Klubowa Łąka

2016-12-20 14:39:57
A+ A-

Szanowni Państwo, chciałabym, aby Izerska Łąka była miejscem spotkań i rozwoju mieszkańców.

W związku z tym, od stycznia ruszamy z czterema projektami Klubowymi, które mają czas do końca czerwca, aby pokazać, że mieszkańcy chcą się wspólnie bawić, inspirować i rozwijać.

W przypadku Klubu Biologa i Przedszkolnego Klubu Przyjaciela Zwierząt prosimy o wcześniejsze zapisy do 07.01.2017. Musimy przygotować odpowiednią ilość materiałów ;)

Zapisy do Koła Teatralnego i Klubu Aktywnego Seniora będą przyjmowane także po pierwszym, zapoznawczym spotkaniu.

Proszę pamiętać, że dojeżdża do nas komunikacja miejska, która jest bezpłatna.

Poniżej przybliżamy plany na Klubową Łąkę:


KLUB BIOLOGA

Pierwsze spotkanie: 28.01.2017, godzina 9:00

Częstotliwość: 1 x msc

Temat: Jak zostać przyrodniczym detektywem?

Wiek: 8 – 12 lat

Zajęcia prowadzone są przez firmę EDUza i mają charakter warsztatowy. Każdy z tematów prowadzony jest po części w Centrum Edukacji Ekologicznej "Izerska Łąka", a po części w pobliskim terenie, więc uczestnicy powinni być przygotowani na każdą pogodę. Łączny czas przewidziany na warsztaty to maksymalnie 2h. Start o godzinie 9:00, koniec o 11:00, każde spotkanie będzie odbywało się w jedną sobotę miesiąca.

! zostało już tylko 10 miejsc !PRZEDSZKOLNY KLUB PRZYJACIELA ZWIERZĄT

Pierwsze spotkanie: 14.01.2017, godzina 9:00

Częstotliwość: 1 x msc

Temat: „Czym dysponuje biolog”

Wiek: 2 – 5 lat (z opiekunem)

Zajęcia będą trwały godzinę. Przewidujemy około 20-30 minut części merytorycznej, natomiast reszta czasu poświęcona będzie wspólnej zabawie i wykonaniu pracy plastycznej. Obecność opiekuna jest obowiązkowa. Pierwsze spotkanie jest także spotkaniem organizacyjnym.


KOŁO TEATRALNE

Pierwsze spotkanie: 11.01.2017, godzina 15:30

Częstotliwość: 4 x msc

Wiek: 13 – 17 lat

Przede wszystkim warsztat! Poza teatrem i warsztatem aktorskim, skupimy się na poznaniu możliwości własnej motoryki i rozwijaniu wyobraźni poprzez wizualizację i treningi kreatywności. W dzisiejszych czasach umiejętności społeczne są wysoce cenione. Przez powszechne nadużywanie komunikatorów coraz trudniej o osobę z rozwiniętymi kompetencjami społecznymi. Tutaj będziemy nad tym pracować. Na pierwszym spotkaniu zobaczycie mały przedsmak tego, czym będziemy się zajmować.

Bus Komunikacji Miejskiej, przystanek K. S. Wyszyńskiego - 15:02AKTYWNY SENIOR 50+

Pierwsze spotkanie: 12.01.2017, godzina 17:30

Częstotliwość: 4 x msc

Wiek: 50 +

Drodzy Seniorzy wiem, że wielu z Was wybiera aktywne spędzanie czasu, możemy wspólnie motywować się do ruchu! W czasie pierwszego spotkania podzielimy się wizją Klubu i ustalimy dogodne terminy spotkań. Z mojej strony planuję szkolenia, warsztaty żywieniowe, wspólne ćwiczenia oraz wielką dawkę uśmiechu i pozytywnej energii. Może nawet małą wycieczkę… ale po więcej informacji zjawcie się w Izerskiej Łące w czwartek 12 stycznia!

Bus Komunikacji Miejskiej:

przystanek K. S. Wyszyńskiego – 16:57;

Przystanek Urząd Miasta 17:05;


Multimedia

Do pobrania