Świeradów-Zdrój

Praca PILNE

2016-09-01 13:08:05
A+ A-
Firma mieszcząca się przy Świeradowie Zdroju poszukuje pracownika
biurowego na pełen etat - mile widziane osoby, które chcą się rozwijać i
poszukują stałej, stabilnej pracy. Od kandydata oczekujemy: - min.
wykształcenia średniego - dokładności w wykonywaniu zadań - kultury
osobistej - kreatywności - podstawowej obsługi komputera - otwartości na
rozmowę z klientem i zespołem Mile widziane: - znajomość języka
angielskiego / niemieckiego / czeskiego / rosyjskiego Zakres obowiązków:
- aktywna obsługa klienta (telefoniczna oraz mailowa) - przyjmowanie
zamówień - aktualizacja oferty firmy Oferujemy: - pracę w świetnej
atmosferze - STABILNE zatrudnienie - samodzielne stanowisko pracy
Wynagrodzenie uzależnione jest od umiejętności oraz zaangażowania -
zależy nam na osobach chcących się rozwijać. Na wszystkie pytania
odpowiemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Prosimy o podsyłanie CV, oraz
krótkiego opisu swojej osoby na maila: mptent@mptent.com

Multimedia