Świeradów-Zdrój

WOLNE MIEJSCA NA DZIŚ - IBN - Internetowa Baza Noclegowa - cennik i zasady korzystania z funkcjonalności

2014-07-02 12:10:28
A+ A-

WOLNE MIEJSCA NA DZIŚ - cennik i zasady korzystania z funkcjonalności na oficjalnej stronie miasta Świeradów-Zdrój.

Oferta kierowana jest do obiektów wpisanych do: Ewidencji obiektów świadczących usługi hotelarskie nie będących takimi obiektami, prowadzonej przez Burmistrza Miasta Świeradów-Zdrój (lub innego Burmistrza, Wójta, Prezydenta) lub skategoryzowanych przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

WOLNE MIEJSCA NA DZIŚ – to funkcjonalność dzięki której na stronie miasta (www.swieradowzdroj.pl) znajduje się lista aktualnie wolnych miejsc noclegowych w obiektach noclegowych miasta i okolic. W ramach tej funkcjonalności obiekt, otrzymuje hasło dostępu do panelu administracyjnego informacji o swoim obiekcie i sam może modyfikować, dodawać i usuwać informacje związane z wyposażeniem obiektu, cenami, promocjami, danymi teleadresowymi itp.

Kolejność wyświetlających się obiektów w „Wolnych Miejscach na Dziś” ustalana jest automatycznie, gdzie na pierwszym miejscu znajduje się obiekt, który jako ostatni dokonał na swojej podstronie aktualizacji.

 

CENNIK

  • Koszt 12-miesięcznej prezentacji wynosi 300,00 zł brutto dla obiektów od 15 miejsc noclegowych.

  • Koszt 12-miesięcznej prezentacji wynosi 170,00 zł brutto dla obiektów do 14 miejsc noclegowych.

  • Dla podmiotów przedłużających umowę koszt 12-miesięcznej prezentacji wynosi 245,00 zł brutto dla obiektów od 15 miejsc noclegowych.

  • Dla podmiotów przedłużających umowę koszt 12-miesięcznej prezentacji wynosi 135 zł brutto dla obiektów do 14 miejsc noclegowych.

 

PROCEDURA ZAWIERANIA UMOWY:

  1. Wyrażeniem chęci uczestnictwa w funkcjonalności „Wolne Miejsca na Dziś” jest zgłoszenie tego faktu telefonicznie, mailowo lub osobiście w Miejskim Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy „Stacja Kultury” (MCKAiPG) w Świeradowie-Zdroju ul. Dworcowa 1 oraz dostarczenie danych do umowy.

  2. W ustalonym terminie należy podpisać umowę w Miejskim Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy „Stacja Kultury” w Świeradowie-Zdroju.

  3. Po otrzymaniu faktury, w terminie do 14 dni należy wpłacić wskazaną w umowie kwotę na wskazany w umowie numer rachunku bankowego. W przypadku braku wpłaty we wskazanym terminie dostęp do funkcjonalności zostanie wyłączony. Po uregulowaniu płatności zostaną przekazane kody dostępu do samodzielnej aktualizacji danych w „Wolnych Miejscach na Dziś”.

 
SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI UDZIELAJĄ:
  • Diana Słupska - Koordynator ds. Kreowania Wydarzeń Kulturalnych i Promocji e-mail: stacjakultury@swieradowzdroj.pl
  • Beata Rosicka - Koordynator ds. Kreowania Wydarzeń Rekreacyjno-turystycznych, Promocji i Administracji e-mail: it@swieradowzdroj.pl
  • Joanna Krajewska - Koordynator ds. Animacji, Organizacji Zajęć, Imprez i Promocji  e-mail: kultura@swieradowzdroj.pl

 

Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy "Stacja Kultury" - Serce Miasta

ul. Dworcowa 1

59-850 Świeradów-Zdrój

tel. +48 75 71 36 482

Do pobrania