Świeradów-Zdrój

OBIEKT PERŁA ŚWIERADOWA POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

A+ A-

Obiekt Perła Świeradowa zatrudni pracowników na stanowisko:

- Pokojowej

- Kelnera

- Kucharza

 

Miejsce pracy: Świeradów-Zdrój

 

Gwarantujemy:

- stabilną pracę w ramach zatrudnienia na umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu pracy i posiadanych umiejętności

 

Szukamy osoby:

- z doświadczeniem

- sumiennej

- uczciwej

- dyskretnej

- umiejącej pracować w zespole

 

W celu umówienia rozmowy kwalifikacyjnej prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 602431195

 

Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)):

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez KREDYTPLUS ARTUR ŻEMŁO, ul. Słoneczna 22, 72-003 Wołczkowo w celu realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest KREDYTPLUS ARTUR ŻEMŁO, ul. Słoneczna 22, 72-003 Wołczkowo. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Osoba ubiegająca się o zatrudnienie, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Multimedia