ODWOŁANE - WYMIANA UBRAŃ - WYMIEŃ NIE WYRZUCAJ!!!

A+ A-
WYDARZENIE ODWOŁANE. JEŚLI PRZEPISY SANITARNE NA TO POZWOLĄ, POSTARAMY SIĘ ZORGANIZOWAĆ JE W INNYM TERMINIE.
 
AKCJA: „WYMIANA UBRAŃ”
Nie wyrzucaj ubrań! Nie pal ich! Tekstylia można poddać recyklingowi, oszczędzamy dzięki temu wodę, nie zanieczyszczamy powietrza i ograniczamy rozmiary wysypisk śmieci, ale przede wszystkim pozwalamy na ponowne ich wykorzystywanie. Niepotrzebne już ubrania, pościel, czy ręczniki regularnie zbierają sklepy-sieciówki, w zamian oferując często zniżki na zakupy. Można zapytać w pobliskich sklepach, w galeriach handlowych czy również coś takiego oferują.

My mamy jeszcze dla Państwa dodatkowy pomysł co zrobić z nieużywaną już, ale wciąż dobrą odzieżą:

w ramach obchodzonego tygodnia „DZIEŃ ZIEMI” między piątkiem 23 kwietnia, a sobotą 24 kwietnia w godzinach 10-16.00 organizujEMY „WYMIANĘ UBRAŃ”. Projekt całkowicie bezpłatny, w zamian za „nową” bluzkę oddajemy swoje „stare” spodnie.

Można przyjechać do Nas ze swoim stolikiem i wystawić się na naszym terenie, tak aby wiele osób mogło skorzystać z tej niepotrzebnej już odzieży. Dla wystawców, czyli osób, które szczególnie dbają o Naszą Planetę i będę chciały poświęcić swój czas na prace przy wymianie odzieży i na aktywny udział w tej akcji przewidziane są drobne upominki, a w ramach podziękowania i poczęstunek.

Multimedia

Mapa