Świeradów-Zdrój

XXIII OTWARTY PRZEGLĄD AMATORSKICH KAPEL KOLĘDNICZYCH

A+ A-

Okres świąt Bożego Narodzenia jest w polskiej tradycji okresem szczególnym — warto chronić bogate dziedzictwo z nim związane, ocalić od zapomnienia coraz rzadziej praktykowane obyczaje, kolędy i zabawy. Chociaż kolędowanie po domach na wsiach i w miasteczkach odchodzi już w zapomnienie, to odżywa na scenie w czasie Przeglądu.

W tym roku, z uwagi na sytuację epidemiologiczną, świeradowski   XXIII Otwarty Przegląd Amatorskich Kapel Kolędniczych odbędzie się w wersji online. 

Na krótkie, maksymalnie 10-minutowe filmiki z występami artystycznymi czekamy do 31 stycznia 2021 r. do godz. 17:00. Filmiki należy przesłać mailowo bądź za pośrednictwem WeTransfera na adres it@swieradowzdroj.pl.

Wraz ze zgłoszonym filmem należy przesłać wypełnioną i podpisaną przez rodzica/ opiekuna prawnego kartę zgłoszeniową.

Przesłane przez uczestników filmy, zostaną zamieszczone przez Organizatora na kanale YouTube Stacji Kultury – Serce Miasta Świeradów-Zdrój.

W celu wyłonienia laureata publiczności, zostanie przygotowana i udostępniona na profilu Fb Stacji Kultury – Serce Miasta Świeradów-Zdrój ankieta online, dzięki której widzowie będą mogli oddać głos na wybranego uczestnika. W ankiecie zostaną zamieszczone odnośniki do filmów poszczególnych uczestników.

 

 

Dodatkowych informacji o konkursie udziela:
Beata Rosicka
Koordynator ds. Kreowania Wydarzeń Sportowych, Rekreacyjnych i Promocji
tel. 75/713 64 82 | 75/713 64 83

Multimedia