Świeradów-Zdrój

ODWOŁANY Interferie RUN Świeradów-Zdrój

A+ A-

W związku z utrzymaniem decyzji rządu o zakazie organizacji jakichkolwiek imprez sportowych, wynikającym z trwającej epidemii koronawirusa SARS-Cov-2, po konsultacjach z władzami samorządowymi oraz naszymi partnerami podjęliśmy decyzję o odwołaniu biegu górskiego „Interferie RUN” w ramach cyklu Runner’s Super Bieg, który planowany był na 30 maja 2020 r.

Podejmując tą decyzję, naszym najwyższym priorytetem pozostaje zdrowie i dobro zawodników, kibiców, oficjeli, społeczności lokalnej oraz wszystkich osób zaangażowanych w organizację wydarzenia.

Decyzja ma charakter administracyjny. Komitet Organizacyjny przyjmuje ją ze zrozumieniem i deklaruje pełną gotowość do organizacji zawodów w nowym terminie, który zostanie podany do wiadomości w późniejszym czasie.

Wniesiona przez uczestnika opłata startowa zostanie przeniesiona na nowy termin lub na inny bieg. Jeśli zawodnik nie zdecyduje się na start w nowym terminie lub przesunięcie opłaty, opłata startowa nie zostanie zwrócona zgodnie z regulaminem.

Mamy nadzieję, że podjęcie tej decyzji z wyprzedzeniem, pozwoli Państwu zminimalizować koszty związane z podróżą, rezerwacjami noclegów itp.
Głęboko wierzymy, że podjęta, niełatwa decyzja sprawi, że zawody w nowych terminach odbędą się w spokojnej atmosferze, pełnej pozytywnej energii oraz bez obaw o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników.

Komitet Organizacyjny.

Szczegóły TUTAJ

 

Multimedia

Mapa