Świeradów-Zdrój

ELECTRO-BIKE TOUR 2018 - Jedlina-Zdrój (I Zlot)

A+ A-

RUSZAJĄ ZAPISY DO UDZIAŁU W ELECTRO-BIKE TOUR 2018

Trzy Gminy Jedlina-Zdrój, Głuszyca i Świeradów-Zdrój, które posiadają swoje wypożyczalnie rowerów elektrycznych, postanowiły zorganizować zlot takich rowerów pn. ELECTRO-BIKE TOUR 2018. Organizatorzy zaplanowali w każdej miejscowości wiele atrakcji dla miłośników elektro-bików.

Pierwszy zlot odbędzie się już 8 kwietnia br. w Jedlinie-Zdroju i tym samym otworzy serię spotkań, na którą z niecierpliwością czekają zwolennicy jazdy na rowerze elektrycznym.

Aby wziąć udział w zlocie w Jedlinie-Zdroju należy: zapisać się w terminie 8.03 - 05.04.2018 r., podać wybraną przez siebie trasę i dystans, a szczegółowe informacje oraz regulamin dostępne są na stronie www.ckjedlina.pl oraz FB.

Szczegóły zlotów w Świeradowie-Zdroju i Głuszycy już wkrótce.

Dla uczestników naszych zlotów przygotowaliśmy bogaty wybór różnorodnych tras (przejazd z przewodnikiem), konkursy z nagrodami, możliwość zwiedzania (bezpłatnego lub w niższych cenach) atrakcji na trasach przejazdów, dla osób które wezmą udział we wszystkich 3 zlotach specjalne niespodzianki, a także moc bezcennych wrażeń towarzyszących podczas każdego ze zlotów. Serdecznie zapraszamy

 

https://www.facebook.com/sudeckieroweryelektryczne/

Multimedia

Mapa