Świeradów-Zdrój

OGŁOSZENIE O PRACĘ: INTENDENT W PRZEDSZKOLU MIEJSKIM

2023-01-31 10:34:27
A+ A-

Dyrektor Miejskiego Zespołu Szkół w Świeradowie-Zdroju

ogłasza nabór na stanowisko:

Intendent

w Przedszkolu Miejskim

ul. Piłsudskiego 5a

59-850 Świeradów-Zdrój

Wymagania niezbędne:

  • Wykształcenie: minimum zasadnicze zawodowe umożliwiającym wykonywanie zadań na stanowisku,

  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych

  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na ww. stanowisku,

  • nieposzlakowana opinia,

  • znajomość zasad zdrowego żywienia,

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość przepisów HACCP;

  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych;

  • preferowane wykształcenie gastronomiczne, technologia żywienia, dietetyka;

  • mile widziane udokumentowane doświadczenie lub praktyka w pracy na podobnym stanowisku;

Podstawowe obowiązki :

  • Planowanie jadłospisów w oparciu o zalecenia Instytutu Żywności i Żywienia

  • Obsługa magazynu artykułów spożywczych

  • Nadzorowanie sposobu przygotowania posiłków zgodnie z systemem HACCP

Warunki pracy

  • wymiar czasu pracy: 1 etat,

  • zatrudnienie:  umowa o pracę

Wymagane dokumenty

  • (CV bez zdjęcia) - koniecznie numer telefonu do kontaktu,

  • kserokopie świadectw i dyplomów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje,

  • oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Termin i miejsce składania dokumentów:

  • Oferty wraz z wymaganymi dokumentami należy składać w nieprzekraczalnym terminie  do 10.02.2023 r. w godzinach od 7:30 do 15:30 w siedzibie Przedszkola Miejskiego w Świeradowie-Zdroju, w  sekretariacie,  a także można  przesłać pocztą (decyduje data wpływu)

  • Dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie, opatrzonej napisem: „Dotyczy zatrudnienia na stanowisko intendenta”

Dyrektor Miejskiego Zespołu Szkół w Świeradowie-Zdroju informuje, iż złożenie oferty nie zobowiązuje pracodawcy do zatrudnienia na oferowanym stanowisku. Pracodawca zastrzega sobie prawo wyboru oferty lun anulowania ogłoszenia o naborze.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych ubiegających się o zatrudnienie:

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1):

1. Administratorem danych osobowych jest Miejski Zespół Szkół z siedzibą w Świeradowie-Zdroju ul. M. Skłodowskiej-Curie 2, reprezentowany przez dyrektora szkoły.

2. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Osobowych: e-mail: ido@mzs-swieradow.org.pl

3. Dane osobowe są przetwarzane w związku ze złożoną ofertą dotyczącą naboru na stanowisko pracy. Podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest ustawa Kodeks pracy.

4. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym na mocy przepisów prawa.

5. Dane osobowe osób:

a) niezatrudnionych będą przechowywane przez okres rekrutacji po tym okresie będą niszczone lub odbierane osobiście przez zainteresowanych,

b) osoby zatrudnionej, zostaną dołączone do jego akt osobowych i będę przetwarzane przez okres trwania stosunku pracy oraz w obowiązkowym okresie przechowywania dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy i akt osobowych, ustalonym zgodnie z odrębnymi przepisami.

6. Osoba przekazująca swoje dane ma prawo do:

a) ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;

b) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania a także do przenoszenia danych osobowych;

7. Osoba przekazująca swoje dane ma prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

8. Podanie powyższych danych jest wymogiem ustawowym, brak lub podanie niepełnych danych może być podstawą do odrzucenia oferty.

9. Miejski Zespół Szkół nie przewiduje wykorzystania danych w celach innych niż w związku z naborem lub zatrudnieniem.

10. Podane dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będzie wobec nich profilowania.

Multimedia