Świeradów-Zdrój

UZDROWISKO ŚWIERADÓW-CZERNIAWA POSZUKUJE PRACOWNIKA

2021-10-06 11:38:57
A+ A-

Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa Sp. z o.o. – Grupa PGU prowadzi rekrutację

na stanowisko:

Z-CA KIEROWNIKA GASTRONOMII

Miejsce pracy: Świeradów Zdrój

 

Gwarantujemy:

  1. Stabilność zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  2. Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu pracy, posiadanych umiejętności i powierzonej odpowiedzialności

  3. Możliwość rozwoju i awansu zawodowego

  4. Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym i krajowym

 

 

Nasze oczekiwania:

  1. Preferowane wykształcenie gastronomiczne – min. średnie (wykształcenie w zawodzie dietetyka będzie dodatkowym autem)

  2. Doświadczenie w pracy w gastronomii min. 5 lat, w tym na stanowisku związanym

z zarządzaniem zasobami ludzkimi – min. 2 lata

  1. Dyspozycyjność

  2. Umiejętność pracy w zespole

  3. Odporność na stres

  4. Mile widziane prawo jazdy kat. B

 

W celu umówienia rozmowy kwalifikacyjnej prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 797-502-247 lub poprzez e-mail: kadry@uzdrowisko-swieradow.pl

 

Termin składania ofert upływa w dniu: 15 października 2021r.

 

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli, o niniejszej treści :

Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)):

1. Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa Sp. z o.o. – Grupa PGU z siedzibą w Świeradowie Zdroju, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 35, w celu realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego.

2. Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa Sp. z o.o. – Grupa PGU z siedzibą w Świeradowie Zdroju, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 35 w celu realizacji procesu rekrutacji, jak również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej, niż przez rok.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa Sp. z o.o. – Grupa PGU z siedzibą w Świeradowie Zdroju, Marszałka Józefa Piłsudskiego 35, KRS: 0000018377 Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Osoba ubiegająca się o zatrudnienie, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów w ykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych o sobowych jest dobrowolne.

Multimedia