Świeradów-Zdrój

KLUB LIDERÓW MŁODZIEŻOWYCH REKRUTUJE DO TEATRU CIENI

2021-04-16 09:18:13
A+ A-

Rekrutacja do teatru cieni!

 

Klub Liderów Młodzieżowych zaprasza do bezpłatnego udziału w cyklu zajęć teatralnych - wcześniejsze doświadczenie teatralne nie jest wymagane!

 

Jeśli szukasz możliwości rozwoju w czasie wolnym, jesteś mieszkańcem Lubania bądź powiatu lubańskiego oraz uczniem/uczennicą klasy od VII szkoły podstawowej do ostatniej klasy szkoły ponadpodstawowej, to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Lubańska młodzież działająca przy współpracy ze Stowarzyszeniem P-ZFST "Pogranicze" pozyskała grant w wysokości 20 tys. zł na cykl zajęć teatralnych zwieńczonych spektaklem. Umożliwił im to program Europejski Korpus Solidarności, który wspiera lokalne inicjatywy młodych osób.

Uczestnicy projektu "Wyjdź z cienia" poznają technikę teatru cieni oraz rozwiną swoje umiejętności teatralne przy wsparciu ekspertów, aby stworzyć autorski scenariusz i wystawić przedstawienie dla lokalnej społeczności. Dodatkowo czeka ich wspaniała zabawa oraz niezapomniane przeżycia w trakcie wielu warsztatów, spotkań oraz wyjazdu szkoleniowego.

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia.

 

Adres kontaktowy:

klubliderowmlodziezowych@gmail.com

Instagram:

www.instagram.com/klub_liderow_mlodziezowych

Facebook:

www.facebook.com/Stowarzyszenie.POGRANICZE

 

***

Projekt "Wyjdź z cienia" jest realizowany przez Klub Liderów Młodzieżowych w Lubaniu, przy wsparciu Stowarzyszenia Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "Pogranicze", przy finansowaniu z programu Europejski Korpus Solidarności

Multimedia