KOMUNIKAT BURMISTRZA MIASTA

2020-11-03 14:30:42
A+ A-

U W A G A !

KOMUNIKAT BURMISTRZA MIASTA ŚWIERADÓW-ZDRÓJ

 

Szanowni Państwo,

 

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 02 listopada 2020 roku, zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii ( Dz.U. z 2020r. poz. 1931) nakazało kierownikom urzędów administracji publicznej, wykonujących zadania o charakterze publicznym – polecenie podległym pracownikom wykonywanie pracy zdalnej. W związku z powyższym, a przede wszystkim z rosnącą liczbą osób zakażonych oraz pozostających na kwarantannie w naszym mieście, zwracam się z uprzejmą prośbą o ograniczenie do niezbędnego minimum wizyt w Urzędzie Miasta oraz kontaktów z urzędnikami.

 

Jednocześnie informuję, że:

1. W miarę możliwości sprawy urzędowe należy załatwiać drogą elektroniczną, wykorzystując e-mail, ePUAP oraz kontakt telefoniczny.

2. Wejście na teren Urzędu Miasta w Świeradowie-Zdroju pozostaje dla interesantów w dalszym ciągu zamknięte.

3. Obsługa interesantów odbywać się będzie na recepcji przez okienka, znajdujące się w holu głównym budynku Urzędu Miasta.

4. Dokumenty do Urzędu Miasta należy składać poprzez skrzynkę podawczą umiejscowioną w rejonie okienek dla interesantów.

5. Powyższe dotyczy również funkcjonowania Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świeradowie-Zdroju.

 

Za wszelkie utrudnienia związane z obsługą interesantów – przepraszamy.

 

 

Burmistrz Miasta Świeradów-Zdrój

Roland Marciniak

Multimedia