HOTEL MALINOWY DWÓR POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

2020-08-14 13:34:08
A+ A-

W związku z dynamicznym rozwojem Hotel**** Malinowy Dwór prowadzi rekrutację na stanowiska:

 

FIZJOTERAPEUTA

Od kandydata/ki oczekujemy:
- wykształcenia kierunkowego
- umiejętności dobrej organizacji pracy
- znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego
- miłej aparycji i komunikatywności

Oferujemy pracę w młodym zespole, gwarantujemy umowę o pracę oraz atrakcyjny system wynagrodzeń.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Jeżeli jesteś osobą ambitną, komunikatywną i lubiącą pracę w zespole - złóż aplikację już dziś.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: kierownikrehabilitacji@malinowydwor.pl oraz umieszczenie w CV klauzuli OŚWIADCZENIA WYRAŻENIA ZGODY. Dokumenty nie posiadające klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji. Spółka zastrzega sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i jednocześnie informujemy, że dane osobowe pozyskane w procesie rekrutacji zostaną komisyjnie zniszczone po zakończeniu rekrutacji, chyba, że osoba wyraziła zgodę na przetwarzanie danych w kolejnych procesach rekrutacyjnych.
Oświadczenia, o których mowa powyżej, mogą być zawarte w CV w następujący sposób:
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym danych kontaktowych, przez Malinowe Hotele Sp. z o.o. z siedzibą w Solcu-Zdroju (28-131) przy ul. Leśnej 7, (dalej jako: „Administrator”) dla potrzeb aktualnej rekrutacji.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie oraz udostępnianie moich danych osobowych zawartych w aplikacji CV innym podmiotom w grupie Malinowe Hotele Sp. z o.o., t.j. Malinowy Zdrój Hotel, Malinowy Raj Mineral Hotel oraz Baseny Mineralne Solec-Zdrój w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacyjnych przez okres jednego roku.  

 

Kelner/barman

Od kandydata /ki oczekujemy:
- miłej aparycji i komunikatywności
- umiejętności dobrej organizacji pracy
- dyspozycyjności
- doświadczenie w zawodzie mile widziane

 

Gwarantujemy m.in.

  • bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • umowę o pracę w systemie zmianowym.
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkolenia.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Jeżeli jesteś osobą ambitną, komunikatywną i lubiącą pracę w zespole - złóż aplikację już dziś.

 

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: recepcja@malinowydwor.pl oraz umieszczenie w CV KLAUZULI WYRAŻENIA ZGODY:
* „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych - CV przez Hotel**** Malinowy Dwór Medical SPA (ul. Długa 10-11, 59-850 Świeradów - Zdrój), w celu realizacji obecnego procesu rekrutacji”.
* „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych - CV przez Hotel**** Malinowy Dwór Medical SPA (ul. Długa 10-11, 59-850 Świeradów - Zdrój) w celu realizacji procesu rekrutacji jak również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej, niż przez rok”.
* „Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych zawartych w aplikacji – CV innym podmiotom w grupie Hotele Malinowe Sp. z o. o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych".

Multimedia