Świeradów-Zdrój

STAWIAMY NA KULTURĘ - WAKACJE Z FLINSEM 2019

2019-06-28 13:26:30
A+ A-

Już po raz kolejny przygotowaliśmy specjalną, wakacyjną ofertę dla wszystkich dzieci uczęszczających do naszych świeradowskich przedszkoli i szkół.

 

Tegoroczna edycja „Wakacji z Flinsem” będzie różniła się nieco od poprzednich. Otóż dzieci nie będą posługiwały się otrzymanymi voucherami na konkretne atrakcje, lecz dostaną FLINSY – naszą nową świeradowską walutę, którą będą mogły zapłacić za atrakcje znajdujące się Świeradowie-Zdroju przez okres wakacji, czyli od 1 lipca do 31 sierpnia 2019 r. Jest to pierwszy etap wprowadzania waluty, dzięki której dzieci będą mogli uczyć się przedsiębiorczości.

 

Oto lista atrakcji, z których dzieci mogą korzystać po jednym razie, wraz z FLINSOWYM cennikiem:

 • AQUAPARK w Interferie Sport Hotel , ul. Kościuszki 1 (tel. 75 78 16 732) - 10 FLINSÓW

 • PRZEJAZD W OBIE STRONY KOLEJĄ GONDOLOWĄ w Ośrodku Ski&Sun, tel. 75 615 20 20 - 25 FLINSÓW

 • WARSZTATY ZE ZDOBIENIA PIERNIKÓW * w Pracowni Piernikowej „Isabell”, ul. Rolnicza 2/1, Świeradów-Zdr ój , tel. 509 460 300 - 25 FLINSÓW

 • WARSZTATY Z ROBIENIA MYDEŁEK EKOLOGICZNYCH* również w Pracowni Piernikowej „Isabell” - 15 FLINSÓW

 • WARSZTATY CERAMICZNE* (trwające ok. 3 godz.) w Pracowni Ceramicznej CERAMONIC, ul. Nadrzeczna 10, Świeradów-Zdrój, tel 661 266 328 - 40 FLINSÓW

  * Na wszystkie warsztaty obowiązuje rezerwacja telefoniczna.

   

Oprócz wyżej wymienionych atrakcji, za które dzieci płacą FLINSAMI, w okresie wakacyjnym w STACJI KULTURY będą organizowane zajęcia , z których dzieci ze szkół i przedszkol i w Świeradowie-Zdroju mogą korzystać BEZPŁATNIE . Są to PRZEDSTAWIENIA TEATRALNE oraz WARSZTATY ZE ZDOBIENIA SZKŁA .

 

Rodzicom przypominamy, że w każdym obiekcie obowiązują pewne zasady i regulaminy, których należy przestrzegać, np. te dotyczące obecności rodziców lub opiekunów wraz z dzieckiem w obiekcie.

 

Warunkiem udziału w akcji WAKACJE Z FLINSEM jest o dbiór FLINSÓW w terminie od 24 czerwca do 31 lipca 2019 r., za okazaniem legitymacji szkolnej. N a każde dziecko przypada 115 FLINSÓW .

FLINSY należy odebrać w:

 • Miejskim Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy „STACJA KULTURY” , ul. D worcowa 1 , tel. 75 71 36 482 lub 483 – tutaj FLINSY odbierają dzieci z SP nr 1,

 • Centrum Edukacji Ekologicznej „IZERSKA ŁĄKA” , ul. Rolnicza 7, tel. 75 617 14 42 - tutaj FLINSY odbierają dzieci uczęszczające do SP nr 2 i przedszkol i .


Przypominamy także, że FLINSY są przypisane do konkretnej osoby i upoważniają do skorzystania z nich tylko i wyłącznie przez tą osobę. Obiekty mają prawo zażądać dokumentu potwierdzającego tożsamość osoby korzystającej z naszej akcji.

 

Ponadto zapraszamy dzieci do bezpłatnych odwiedzin w „Czarcim Młynie” i CEE „Izerska Łąka”.

 

Koordynator em i organizatorem akcji „WAKACJE Z FLINSEM” jest:

Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy „STACJA KULTURY”

ul. Dworcowa 1, 59-850 Świeradów-Zdrój.

 

Serdecznie zapraszamy!

Multimedia