Świeradów-Zdrój

UZDROWISKO ŚWIERADÓW-CZERNIAWA ZATRUDNI

2018-10-18 13:37:20
A+ A-

Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa Sp. z o.o. – Grupa PGU z siedzibą w Świeradowie Zdroju prowadzi rekrutację na stanowisko:   FIZJOTERAPEUTA

 

 

 

 

 

 

Miejsce pracy:   Świeradów Zdrój

Gwarantujemy:

1.          Stabilność zatrudnienia.

2.          Umowa o pracę.

3.          Program socjalny (umowa o pracę).

4.          Praca w młodym i zgranym zespole.

5.          Możliwość rozwoju i awansu zawodowego.

Od naszych kandydatów oczekujemy:

1.          Wykształcenie kierunkowe: fizjoterapia, technik fizjoterapii.

2.          Umiejętności pracy w zespole.

3.          Zaangażowania i motywacji.

4.          Chęci rozwoju.

CV należy przesłać na adres   kadry@uzdrowisko-swieradow.pl.  Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Osoba ubiegająca się o zatrudnienie zobowiązana jest do zamieszczenia w dokumentach aplikacyjnych klauzuli, o niniejszej treści :

Zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.):

1.         Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa Sp. z o.o. – Grupa PGU z siedzibą w Świeradowie Zdroju, ul. Zdrojowa 2, w celu realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego.

2.       Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa Sp. z o.o. – Grupa PGU z siedzibą w Świeradowie Zdroju, ul. Zdrojowa 2, w celu realizacji procesu rekrutacji,  jak również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej, niż przez rok.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa Sp. z o.o. – Grupa PGU z siedzibą w Świeradowie Zdroju, ul. Zdrojowa 2, KRS: 0000018377 Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Osoba ubiegająca się o zatrudnienie, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Multimedia