Świeradów-Zdrój

12 grudnia 2008 r. na Gondoli

2008-12-08 15:27:41
A+ A-

12 grudnia 2008 r. przyjadą do Świeradowa-Zdroju na zaproszenie przedstawicieli Kolei Gondolowej, dziennikarze mediów ogólnych z całej Polski, aby wziąć udział w konferencji prasowej. Głównym celem organizowanego spotkania jest zaprezentowanie nowej inwestycji dziennikarzom zajmującym isę tematyką sportów, zwłaszcza zimowych, turystyki, spędzania czasu wolnego czy tez aktywnego wypoczynku, podóży.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 14.00 na dolnej stacji Kolei Gondolowej Świeradów-Zdrój. Zaproszeni goście będą mieli okazję przejachać się koleją. Później odbędzie się prezentacja Kolei Gondolowej, podczas której przyliżone zostaną formy aktywnej współpracy z miastem, a takze sam proces realizacji inwestycji. W drugiej części prezentacji dziennikarze dowiedzą się o technicznych aspektach kolei i ich rozwiązanich, o trasach narciarskich.  

W dniu następnym tj. w sobotę 13 grudnia, stok kolei gondolowej będzie w całości do dyspozycji dzienikarzy, którzy będa mogli dowoli testować warunki narciarskie  panujące na stoku.


Multimedia