Świeradów-Zdrój

KATALOG BAZY NOCLEGOWEJ

2015-04-15 09:03:36
A+ A-
KATALOG BAZY NOCLEGOWEJ – nowe wydanie

Referat Promocji Gminy Turystyki, Kultury i Sportu rozpoczął prace nad wydawnictwem pn. Katalog bazy noclegowej, w którym znajdą się informacje o mieście, uzdrowisku ale przede wszystkim o miejscach noclegowych w Świeradowie-Zdroju i najbliższej okolicy. Katalog formatu A4 (32 strony) zostanie wydrukowany na papierze kredowym w ilości 20 tys. egzemplarzy. 
Wszystkie świeradowskie obiekty noclegowe posiadające wpis do Ewidencji Obiektów Świadczących Usługi Hotelarskie prowadzonej przez Burmistrza Miasta Świeradów-Zdrój zostaną nieodpłatnie umieszczone w katalogu. Dla obiektów noclegowych przewidziano moduły o wymiarach 105/67 mm. A prezentacja zawierać będzie: nazwę obiektu, kategorię, dane teleadresowe, e-mail, adres strony www, cenę za miejsce w obiekcie, ilość miejsc, jedno zdjęcie w formacie pionowym przedstawiające widok budynku z zewnątrz, usługi obiektu przedstawione w formie piktogramów. Prezentacje przygotowywane będą przez referat Promocji Gminy, którego pracownicy będą kontaktować się bezpośrednio z właścicielami obiektów, celem ustalenia szczegółów. Obiekty zostaną umieszczone w katalogu kategoriami i alfabetycznie. 
W katalogu przewidziano także możliwość szerszej promocji obiektów związanych z noclegami, SPA oraz sportem. Przygotowane zostały moduły o wymiarach: ½ A4 (2 000,00 zł brutto) i ¼A4 (1 100,00 zł brutto). Ilość modułów reklamowych jest ograniczona. Zgłoszenia będą przyjmowane drogą elektroniczną na adres it@swieradowzdroj.pl od dnia 16 do 22 kwietnia. O umieszczeniu reklam odpłatnych w Katalogu decyduje kolejność zgłoszeń. 
 
W sprawach organizacyjnych należy kontaktować się pod nr tel. 75 71 36 482.

Multimedia