Świeradów-Zdrój

Bezpłatne szkolenia dla branży turystycznej

2012-11-07 14:41:11
A+ A-

Czy wiesz, że fundusze z Unii Europejskiej, przeznaczone na szkolenia już się kończą?
Zapraszamy do skorzystania z jednej z ostatnich szans na bezpłatne podniesienie kompetencji pracodawców i pracowników z branży turystycznej/gastronomicznej.

KOMPETENCJE W TURYSTYCE BIZNESOWEJ to m.in.
marketing usług turystycznych; obsługa klienta biznesowego; organizacja konferencji, eventów; negocjacje; warsztat rozwoju osobistego; rozwój umiejętności menedżerskich; narzędzia informatyczne dla turystyki; język angielski dla branży turystycznej z elementami business English.

DLACZEGO TAKA TEMATYKA ? Turystyka biznesowa dynamicznie się rozwija, firmy potrafiące to wykorzystać otwierają sobie większe możliwości rozwoju i szanse na pozyskanie nowych klientów, podnoszą swoją konkurencyjność, a w perspektywie: zyski.

CZY WARTO SKORZYSTAĆ? PROFITY DLA PRACODAWCY:

  • zwiększenie możliwości rozwoju firmy w branży, szansa na wyprzedzenie konkurencji,
  • wzmocnienie i poprawa wizerunku firmy na rynku,
  • certyfikaty uzyskane w wyniku szkolenia dla Uczestnika, ale także dla przedsiębiorstwa –

Certyfikat Świadomej Firmy Turystycznej

  • lepiej wykwalifikowany i świadomy pracownik /pracodawca,
  • odpowiednie umotywowanie i dowartościowanie pracownika.


Dodatkowy BONUS : Karta upoważniająca do bezpłatnych 2 godzinnych konsultacji w firmie EuroSpektrum nt. możliwości pozyskania funduszy zewnętrznych na rozwój.

KORZYŚCI DLA PRACOWNIKA:

  • podniesienie kwalifikacji zawodowych,
  • zwiększenie kompetencji językowych,
  • rozwój osobisty i zawodowy, podniesienie samooceny i motywacji.

JAKA WARTOŚC MERYTORYCZNA?
Gwarantujemy wysoką jakość merytoryczną szkoleń. Nasi trenerzy to wysokiej klasy szkoleniowcy oraz praktycy z sukcesami zawodowymi. Zajęcia prowadzone z użyciem nowoczesnych technik, głównie w formie warsztatów. Obecnie prowadzimy projekt o podobnej tematyce, nasi trenerzy otrzymują bardzo wysokie oceny od Uczestników, dodatkowo istnieje możliwość indywidualnych konsultacji w trenerem.
Każdy Uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe, podręcznik językowy.
Nie zapominamy też o zapewnieniu dobrych warunków Uczestnikom: komfortowe sale szkoleniowe, przerwa kawowa ciągła i dwudaniowy obiad.

KIEDY I GDZIE?

Zajęcia poza godzinami pracy w dogodnie wybranym terminach: weekendy, dni powszednie popołudniami , w centrum Wrocławia; w okresie grudzień/styczeń 2012-czerwiec 2013
Kobiety zatrudnione (na umowę o pracę), lub samozatrudnione w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach w branży turystycznej (czyli w hotelach, restauracjach, pensjonatach, gospodarstwach agroturystycznych, agencjach eventowych, biurach podroży, firmach rekreacyjnych itp) na Dolnym Śląsku.
Pracodawca i pracownik nie ponoszą żadnych opłat, projekt jest finansowany z Unii Europejskiej (w ramach pomocy de minimis) oraz z budżetu państwa.

ZADZWOŃ DO NAS – nasi konsultanci chętnie wyjaśnią wszystkie kryteria, pomogą wypełnić dokumenty rekrutacyjne, tel. 71 733 69 95, w godz. 8-18,
lub sprawdź na: kompetencjetb.pl
lub przyjdź na spotkanie informacyjne – szczegóły na stronie projektu.

REKRUTACJA:
Do końca listopada 2012
Coraz mniej miejsc – liczba miejsc ograniczona
Projekt realizowany przez firmę EuroSpektrum s.c.- wiodącą firmę szkoleniowo-doradczą z Wrocławia

Multimedia

Do pobrania