Świeradów-Zdrój

Podsumowanie RAJDU Śladem Izerskich Tajemnic

2012-10-09 14:57:17
A+ A-

29 września o godz. 9.00 na dolnej stacji kolei gondolowej odbył się Rajd „Śladem Izerskich Tajemnic” - impreza rekreacyjna otwierająca nowy szlak turystyczny w Górach Izerskich. Od godz. 9.00 wszystkim chętnym do udziału w rajdzie rozdawano „Kuferki odkrywcy”, będące częścią zabawy „Odkrywcy Gór Izerskich”. Każdy kto wziął udział w rajdzie miał za zadanie odrysować hologramy znajdujące się na 10 z 14 kamieni tworzących wspomniany szlak. Chętnych było niespełna 100 osób, jednak zadanie wykonało 35 osób. Mistrzami, którzy zdobyli wszystkie hologramy (14) okazali się: Marta Fiedot ze Świeradowa-Zdroju i Damian Toboła z Pieńska. W nagrodę otrzymali Albumy "Sławy Polskiego Sportu" oraz jednodniowy karnet narciarski z pełnym wyżywieniem ufundowany przez Ośrodek SKI&SUN oraz restaurację SMAK BACA. 13 hologramów zdobyło małżeństwo Świebodzic: Jadwiga i Ryszard Łyczba oraz Czesława Wasilewska z Pobiednej. W nagrodę otrzymali albumy "Sławy Polskiego Sportu" ufundowane przez Ośrodek SKI&SUN.

Najszybsi na mecie z 10 zebranymi hologramami byli Sara Rostkowska i Pan Sebastian Jasiński ze Świeradowa, którzy w nagrodę otrzymali jednodniowy karnet narciarski z pełnym wyżywieniem ufundowany przez Ośrodek SKI&SUN oraz restaurację SMAK BACA.

Najliczniejsza rodzina - Państwo Domitrz z dziećmi (z Międzywodzia) biorąca udział w zabawie odrysowała po 11 hologramów. W nagrodę otrzymała jednodniowy karnet narciarski z pełnym wyżywieniem ufundowany przez Ośrodek SKI&SUN oraz restaurację SMAK BACA.

Wszystkie te osoby otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez Ośrodek Ski&Sun.

Dodatkowo otrzymają także „Certyfikaty Odkrywcy” oraz pamiątkowe koszulki z piktogramami wszystkich kamieni ufundowane przez Urząd Miasta Świeradów-Zdrój.

Wszyscy tez zostaną wpisani do Księgi Odkrywców Gór Izerskich (Kronika).

RELACJA Z IMPREZY ZNAJDZIE SIĘ RÓWNIEŻ W PAŹDZIERNIKOWYM NUMERZE NOTATNIKA ŚWIERADOWSKIEGO>>> 
Notatnik dostępny będzie od 10.10.2012 r.

INTERNETOWA KSIĘGA ODKRYWCÓW GÓR IZERSKICH

Multimedia