Świeradów-Zdrój

II KONFERENCJA BOSKICH 01.10.2022 r.

A+ A-

„Bo siła jest Kobietą”, czyli Boskie Karkonoskie wzywają do walki o siebie i swoje marzenia!

Kobiety. Prowadzą firmy, zarządzają wielkimi i mniejszymi projektami, zatrudniają pracowników lub są częścią zespołów. Przy tym wszystkim, w nienormowanym czasie pracy pełnią funkcję managerów do spraw logistyki, zdrowia, finansów, infrastruktury, edukacji i kultury we własnych wydziałach rodzinnych. Potrafią bardzo wiele. Mają potężną siłę. Wielozadaniowość to ich drugie imię, a wciąż nie potrafią docenić samych siebie.

„Zmieniamy to myślenie”   – mówi Katarzyna Harbul-Bała, Prezes Fundacji Boskie Karkonoskie. 1 października 2022 w Świeradowie Zdroju Fundacja organizuje konferencję wyłącznie dla kobiet.   „Pragniemy by kobiety Dolnego Śląska głośno i odważnie promowały swoje projekty i dokonania, chwaliły się sukcesami i dzieliły nauką płynącą nie tylko z sukcesów, ale i z porażek. Chcemy je wspierać, motywować, inspirować, aktywizować, łączyć, poznawać, dostarczać wiedzy i odwagi. Chcemy, żeby ze sobą kooperowały, nawiązywały relację”.

Kto może wziąć udział w Konferencji?   „Niezależnie od tego czy jesteście wytrawnymi bizneswoman, czy dopiero startujecie i szukacie pomysłu na siebie”   – dodaje Katarzyna Harbul-Bała.   „Jeśli jesteście aktywne zawodowo, chcecie rozszerzyć zakres własnych kompetencji, zmienić kierunek rozwoju zawodowego, przekonać się czy warto zakładać własną firmę, potrzebujecie motywacji i wiatru w żagle, jesteście matkami chcącymi wrócić na rynek pracy, kobietami, które po zakończeniu kariery zawodowej szukają pomysłu na siebie, lub marzycie o zmianie życiowego kursu - to wydarzenie jest dla Was”.

„Warto wziąć udział w tym evencie z kilku względów”, mówi Barbara Rymaszewska, wiceprezes Fundacji Boskie Karkonoskie.   „Motywacja, energia, wiedza, inspiracja i wiara we własne możliwości. Do tego niezwykłe znajomości i nowe kontakty biznesowe. Z tym zakończycie udział w II BOSKIEJ KONFERENCJI. Poznacie kobiety, które postawiły w życiu na siebie. Zaradne, aktywne, energiczne i kreatywne. Kobiety, które uwierzyły we własne możliwości i konsekwentnie realizują plan. Mają siłę, która inspiruje innych”.

Program konferencji składać się będzie z kilku modułów szkoleniowych, panelu dyskusyjnego i giełdy współpracy.

Planowany program II KONFERENCJI BOSKICH:


•08:00 – 09:00     Rejestracja uczestniczek  

•09:00 – 09:30   Powitanie uczestniczek 

•09:30 – 10:10     Wykład 1: Zarządzanie czasem     - Małgorzata Martynoga k 

•10:15 – 10:55   Panel 1: Jak stworzyć markę?     – stadium przypadku marki odzieżowej Bäckerei Bytom,

                            Monika Urzoń i Karolina Jakoweńko   

•11:00 – 11:30     Przerwa kawowa

•11:40 – 12:30   Wykład 2: Work-life balance – jak go osiągnąć i dlaczego jest taki ważny  - dr Zbigniew Pastuszka 

•12:40 – 13:30   Panel 2: Jak się starzeć bez godności - spotkanie z dziennikarkami i autorkami podcastu "Jak się starzeć bez godności",

                            Magdaleną Grzebałkowską i Ewą Winnicką  

•14:30 – 15:30   Lunch

•15:30 – 16:10   Panel dyskusyjny 


WAŻNE INFORMACJE:

Udział w forum jest płatny  - 330 zł od osoby za rezerwacje do 25 września 2022

                                        - 380 zł od osoby za rezerwacje do 29 września 2022

Cena zawiera udział w modułach coachingowych, panelu dyskusyjnym, giełdzie współpracy, przerwy kawowej i obiadu.

Rejestracja i regulamin będzie dostępny na www.boskiekarkonoskie.org

Multimedia

Do pobrania