Świeradów-Zdrój

SZKÓŁKA NARCIARSKA DLA POCZĄTKUJĄCYCH PRZEDSZKOLAKÓW

A+ A-

ZASADY REKRUTACJI DO SZKÓŁKI NARCIARSKIEJ W SEZONIE ZIMOWYM 2022

 

 1. Zajęcia szkółki narciarskiej dla dzieci początkujących w wieku przedszkolnym (5-6 lat)Jazda na nartach to wielka frajda” będą się odbywały w okresie ferii zimowych województwa dolnośląskiego między 31.01.2022 r. a 11.02.2022 r. – od poniedziałku do piątku.
 2. W zajęciach szkółki narciarskiej będą brały udział dzieci uczęszczające do przedszkoli w Świeradowie-Zdroju, w wieku 5-6 lat. W dniu zapisów do szkółki dzieci muszą mieć ukończone 5 lat.
 3. Termin zgłoszeń do szkółki narciarskiej ustala się od 20.01.2022 r. do 27.01.2022 r.
 4. Zgłoszenia do szkółki narciarskiej przyjmowane są wyłączenie osobiście w Miejskim Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy „Stacja Kultury” w Świeradowie-Zdroju.
 5.   Bezwzględnym warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest wypełnienie przez rodzica/ opiekuna prawnego pisemnej deklaracji o przystąpieniu dziecka do zajęć szkółki narciarskiej do pobrania osobiście w Stacji Kultury.
 6. O zakwalifikowaniu dziecka do szkółki narciarskiej decyduje kolejność zgłoszeń.
 7. Udział w zajęciach jest bezpłatny (zakup biletów na wyciągi, opieka instruktorska).
 8. Uczestnicy zajęć szkółki narciarskiej muszą posiadać własny sprzęt narciarski (narty, buty, kije, kask).
 9. Zajęcia będą się odbywały co drugi dzień w grupach maksymalnie 20-osobowych, w godzinach porannych (9-11) po maksymalnie 2 godziny. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminów i godzin zajęć, ze względu na warunki pogodowe lub z innych przyczyn.

 

Z uwagi na duże zainteresowanie zajęciami, dzieci uczęszczające do świeradowskich szkół podstawowych będą mogły skorzystać ze szkółki narciarskiej nadzorowanej przez daną szkołę. Rodziców prosimy zatem o bezpośredni kontakt z sekretariatami szkół:

 • Miejski Zespół Szkół w Świeradowie-Zdroju: 75-78-16-373
 • Szkoła Podstawowa nr 2: 75-781-63-79

 

Multimedia