Świeradów-Zdrój

Bożonarodzeniowy Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich

A+ A-
Z wielką radością zapraszamy na kolejną odsłonę Izerskiego Jarmarku Rękodzieła i Sztuk Wszelakich, który odbędzie się w dniach 12 - 13 grudnia w hali spacerowej Uzdrowiska Świeradów-Zdrój. 

Na bożonarodzeniową odsłonę tej cyklicznej imprezy przyjedzie kilkudziesięciu wystawców z całego Dolnego Sląska. Przywiozą wszystko to, czym może pochwalić się ten region. Nie zabraknie zatem oryginalnych, ręcznie robionych i róznorodnych przedmiotów idealnie nadających się na prezent; ręcznie robionych kartek świątecznych, które jeszcze przed Wigilią zdążą trafić do adresatów; biżuterii; przedmiotów codziennego użytku tworzonych z pasją, która rozpromieni nasze wnętrza; szkła artystycznego, które tworzą artyści mieszkajacy tuż za rogiem. 
Będzie też oczywiście coś dla ciała, czyli dobre, uczciwe jedzenie tworzone przez izerskich pasjonatów kuchni. 

Halę wypełnią jednak nie tylko piękne stoiska z mnóstwem cudownych rzeczy, ale także dźwięki kolęd i pastorałek. 

Na najmłodszych będą czekały warsztaty artystyczne, na których sami pod okiem sprawdzonych nauczycieli wyczarują jedyne w swoim rodzaju, bo zrobione własnoręcznie, ozdoby świąteczne. 

Osoby zainteresowane udziałem w Jarmarku w charakterze wystawcy proszone są o przesłanie mjla na adres: jarmark.izerski@gmail.com
tel. 785 243 673
https://www.facebook.com/events/1664081963870633/

Multimedia

Mapa