Świeradów-Zdrój

10.08. - SUPERFACET

A+ A-

Ośrodek SKI&SUN Świeradów Zdrój zaprasza: „Póki chodzę jestem zdrowy” -to najczęstsza odpowiedź mężczyzny na pytania bądź sugestie dotyczące aktualnych badań lekarskich. By doprowadzić pacjenta do specjalisty trzeba nieustających próśb, gróźb, szantażu albo ...akcji SUPERFACET. Taką 10 sierpnia organizuje Ośrodek SKI&SUN Świeradów Zdrój.

Na górnej stacji kolei gondolowej będzie można za darmo skonsultować się z:  chirurgami, dietetykiem, internistą. Zrobić badania EKG, pulsokymetrię, zmierzyć poziom cukru, cholesterolu i ciśnienie. Dodatkową „marchewką” dla Panów będą darmowe masaże, konsultacje z trenerami biegania, prezentacja toru kartingowego i konkursy. Te zorganizuje policja, straż pożarna i leśnicy. Z użyciem wykrywacza metalu trzeba będzie odnaleźć schowany przedmiot, pokonać jak najdłuższą trasę w alko-goglach, przebrać się w strój policjanta szturmowego, trafić szyszką do celu i zwinąć węza strażackiego.

To na górze, a na dolnej stacji będzie można oddać krew, której w wakacje tak bardzo brakuje. Krwiodawcy w tym dniu przejazd koleją gondolową mają za darmo, a dodatkowo od Nadleśnictwa Świeradów otrzymają bon na sadzonkę.

10 sierpnia, Ośrodek SKI&SUN Świeradów Zdrój, start godzina 11.00.

Rejestracja krwiodawców od 10.00.

www.skisun.pl

Multimedia