zagłosuj na Hotel z Pomysłem

2011-12-13 10:08:59
A+ A-

Tylko trzy tygodnie pozostały do zakończenia internetowego głosowania w konkursie Hotel z Pomysłem, organizowanego przez miesięcznik Hotelarz.

Do tegorocznej edycji tego cenionego, wyjątkowego konkursu zgłosiła się rekordowa liczba 65 hoteli, a pośród nich jest świeradowski Malinowy Dwór.

Rywalizacja o podium trwać będzie do ostatniego dnia i to od Państwa głosu może zależeć ostateczny jej wynik.

W konkursie zostaną wyłonieni laureaci w II kategoriach:

  • Laureat Jury – zostanie wybrany w wyniku głosowania jurorów wchodzących w skład jury konkursu Hotel z Pomysłem 2011 złożonego z przedstawicieli firm doradczych, pracowni architektonicznych, portali rezerwacyjnych, stowarzyszeń branżowych, właścicieli i dyrektorów hoteli oraz wydawnictwa PWS-Promedia. Zwycięzcą konkursu zostaje hotel, który zdobędzie największą liczbę punktów. W przypadku, gdy dwa lub więcej hoteli otrzymają taką samą liczbę punktów sklasyfikowane są ex equo.
  • Laureat Czytelników – czytelnicy „Hotelarza” mają możliwość głosowania na zgłoszone obiekty poprzez aplikację internetową dostępną pod adresem http://hzp.e-hotelarz.pl Głosowanie trwać będzie od dnia 1.10.2011 do 31.12.2011. Laureatem w tej kategorii zostanie obiekt, który w okresie głosowania uzyska najwięcej głosów.

Wejdź aby zagłosować na obiekt >>>

 

REGULAMIN KONKURSU

Multimedia