Świeradów-Zdrój

PRACA dla Kierownika Administracyjno – Biurowego

2011-03-30 10:30:33
A+ A-

Kolei Gondolowej ”SKI&SUN Świeradów Zdrój” to obowiązkowy przystanek dla wszystkich miłośników sportów zimowych. W tę największą atrakcję narciarską polskich Sudetów Zachodnich zainwestowała „Grupa Kapitałowa Zasada”, której celem było stworzenie ośrodka wyróżniającego się najwyższym komfortem i najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Ośmioosobowa kolej gondolowa na Stogu Izerskim to najbardziej zaawansowane technologicznie dzieło austriackiej firmy Doppelmayr. Po raz pierwszy kolej ta wystartowała w 2008 roku. Kolej Gondolowa Świeradów Zdrój funkcjonuje przez cały rok. W sezonie zimowym ułatwia i uprzyjemnia szusowanie narciarzom, a w porze letniej urozmaica wycieczki zarówno turystom pieszym, jak i rowerowym.

Ośrodek na miarę marzeń czyli SKI&SUN, poszukuje młodej, aktywnej, samodzielnej osoby, posiadającej wysokie umiejętności, która będzie chciała kontynuować swoją ścieżkę kariery zawodowej na stanowisku : Kierownik Administracyjno – Biurowy.

Lokalizacja: Swieradów Zdrój
Obowiązki:

- zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu;
- edycja dokumentów;
- dbanie o właściwy obieg dokumentów i korespondencji;
- pomoc w przygotowywaniu oraz archiwizacja dokumentacji;
- kontakt z klientami;
- generowanie raportów, zestawień;
- obsługa kaneclaryjna Spółki;
- rejestr korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
- ewidencjonowanie dokumentów
- organizacja i obsługa spotkań
- obsługa Spółki związana z komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną
- sporządzanie zestawień dla potrzeb prowadzonej działalności gospodarczej
- obsługa urządzeń biurowych
- asystowanie w przygotowaniu ofert, raportów, danych i wniosków
- pisanie, redagowanie, formatowanie i edytowanie tekstów, listów, danych, wykresów
- zabezpieczenie dokumentów (sortowanie, porządkowanie)
- zaopatrzenie biura w materiały biurowe
- prowadzenie akt osobowych
Wymagania:
- ukończone studia licencjackie / magisterskie
- umiejętność komunikacji zarówno w mowie i piśmie w języku angielskim bądź niemieckim
- znajomość pakietu MS Office
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- doskonała organizacja pracy
- otwartość, umiejętność pracy w grupie
- pasja do sportów zimowych
- entuzjazm i optymizm
- ciekawa osobowość
Oferujemy:
- możliwość rozwoju
- stabilne warunki zatrudnienia
- komfortowe warunki pracy
- miłą atmosferę pracy w młodym zespole
- pracę w “Grupie Zasada”

  • CV i list motywacyjny proszę wysyłać najpóźniej do dnia 15.04.2011 na adres: i.bucki@skisun.pl

  • Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.

  • Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SKI&SUN Świeradów Zdrój, moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez SKI&SUN Świeradów Zdrój (zgodnie z Ustawą z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.)."

Multimedia