Świeradów-Zdrój

KONCERT ARTYSTÓW PIWNICY POD BARANAMI

2023-06-26 14:47:44
A+ A-

Artyści „ Piwnicy Pod Baranami” w Hotelu Buczyński **** Medical & SPA

Piątkowy wieczór 23.06.2023 w Hotelu Buczyński **** Medical & SPA był wyjątkowy. Koncert artystów krakowskiej „ Piwnicy Pod Baranami ” - Jacka Wójcickiego oraz Kamili Klimczak zgromadził w progach hotelu liczną publiczność. „ Piwnica pod Baranami” jest legendarnym krakowskim miejscem, które od lat stanowi oazę dla twórców i entuzjastów kultury .

Kamila Klimczak, utalentowana aktorka i piosenkarka młodego pokolenia. Z równym powodzeniem odnajduje się w rolach śpiewanych i komediowych, jak i dramatycznych. Znakomicie czuje się w repertuarze klezmerskim i kabaretowym, ale także lirycznym . W połączeniu z jej niezwykłym głosem i muzyczną wrażliwością, jej występy są prawdziwym hołdem dla poezji.

Jacek Wójcicki , wszechstronnie uzdolniony, powszechnie lubiany aktor i piosenkarz, wyróżnia się swoim charyzmatycznym stylem i wyjątkowym sposobem wyrażania emocji przez muzykę. Jego występy są pełne energii, pasji i głębokiego przekazu artystycznego.

Koncert Kamili Klimczak i Jacka Wójcickiego był niezwykłym doświadczeniem dla widzów. Wnętrza hotelowej restauracji były tłem dla tego malowniczego wydarzenia. Zarówno Goście Hoteli Buczyński, jak i mieszkańcy Świeradowa - Zdroju mogli zanurzyć się w atmosferze twórczości, delektować się pięknem słów i dźwięków oraz podzielić emocje z artystami. Wcześniej gościli już u nas – Stanisław Soyka, Alek Korecki Trio oraz dr Sylwia Nadgodkiewicz – kamertony. Mamy nadzieję, że wkrótce czeka nas kolejne muzyczne wydarzenie, które tak jak ten koncert, pozostanie w naszej pamięci na długo.


Wydarzenie organizowane przy współpracy z: Miejski m Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy "Stacja Kultury" w Świeradowie-Zdroju.

Multimedia