Świeradów-Zdrój

MOBILNY PUNKT INFORMACYJNY FUNDUSZY EUROPEJSKICH W ŚWIERADOWIE-ZDROJU

2022-01-25 12:38:06
A+ A-

MOBILNY PUNKT INFORMACYJNY W ŚWIERADOWIE ZDROJU

 

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza mieszkańców miasta Świeradów-Zdrój do skorzystania z bezpłatnych konsultacji na temat wsparcia ze środków Funduszy Europejskich.

W ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego pracownik Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze będzie pełnić dyżur w siedzibie Urzędu Miasta w Świeradowie-Zdroju.

Podczas Mobilnych Punktów Informacyjnych, mających formę indywidualnych konsultacji bezpośrednich, można uzyskać informacje o możliwościach otrzymania dofinansowania z Funduszy Europejskich oraz o zasadach ubiegania się o dotacje. Konsultant przedstawi aktualne możliwości wsparcia – w tym również pożyczki i poręczenia finansowane ze środków UE przeznaczone na rozpoczęcie czy rozwój działalności gospodarczej.

Wskaże kierunki wsparcia w ramach perspektywy finansowej 2014-2020 dla podmiotów gospodarczych, jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych, organizacji pozarządowych, a także poinformuje do jakiej instytucji należy się zwrócić w przypadku ubiegania się o środki.


Z usług w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych mogą skorzystać wszystkie podmioty oraz osoby zainteresowane tematyką wsparcia z Unii Europejskiej.

Mieszkańców miasta Świeradów- Zdrój zapraszamy na konsultacje w ramach

Mobilnego Punktu Informacyjnego:

26 stycznia 2022 r. w godz. 10.30-13.00

 

UWAGA!!!

W związku z aktualną sytuację epidemiologiczną konsultacje zorganizowane zostaną w formie on-line

W celu zgłoszenia się na konsultacje prosimy o przesłanie maila, na adres: pife.jeleniagora@dolnyslask.pl . W tytule maila proszę wpisać: „Konsultacje on-line –Świeradów-Zdrój”.

W odpowiedzi uczestnik otrzyma indywidualny link do rozmowy poprzez Skype/ZOOM. Nie ma potrzeby zakładania kont na tych platformach. Spotkania będą umawiane na konkretną godzinę.

Konsultacje są bezpłatne.

 

 

Serdecznie zapraszamy !

Aktualne informacje na temat organizowanych na terenie Dolnego Śląska Mobilnych Punktów Informacyjnych oraz konferencji, spotkań i szkoleń publikowane są na stronie Fundusze Europejskie na Dolnym Śląsku

Multimedia