Świeradów-Zdrój

ZAPRASZAMY NA SZKOLENIA KOMPUTEROWE

2020-06-30 15:09:54
A+ A-

Zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły 25 rok życia na bezpłatne szkolenia komputerowe!

 

Każde zajęcia trwają trzy dni po 4 godziny i dotyczą jednego z następujących paneli tematycznych:

  1. Rolnik w sieci
  2. Działam w sieciach społecznościowych
  3. Moje finanse i transakcje w sieci
  4. Rodzic w internecie
  5. Tworzę własną stronę internetową, blog
  6. Mój biznes w sieci
  7. Kultura w sieci

 

Nabór na poszczególne szkolenia jest stale otwarty. Po uzbieraniu się grupy (10 osób), najbliższe zajęcia zostaną przeprowadzone w sierpniu.

 

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy można uzyskać w Stacji Kultury przy ul. Dworcowej 1, tel. 75 71 36 482.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

O projekcie "E-aktywni mieszkańcy Gminy Świeradów-Zdrój"

Nasza Gmina przy współpracy z Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju, otrzymała dofinansowanie w kwocie 56 tys. zł w projekcie grantowym pn. „E-aktywni mieszkańcy województwa dolnośląskiego i lubuskiego”. Zadanie jest współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, działanie 3.1. „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”. Operatorem środków jest Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica.

 

Głównym celem projektu jest podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców naszej miejscowości niezbędnych do skutecznego korzystania z mediów cyfrowych, w tym e-usług w celach zawodowych, edukacyjnych i rekreacyjnych poprzez realizację szkoleń tematycznych z różnych przydatnych dziedzin życia codziennego. Zaplanowaliśmy przeszkolenie 100 mieszkańców oraz zakup sprzętu komputerowego niezbędnego do przeprowadzenia zajęć, który po zakończeniu projektu zostanie przekazany gminnym jednostkom organizacyjnym.

 

 

Multimedia