Świeradów-Zdrój

UZDROWISKO ŚWIERADÓW-CZERNIAWA ZATRUDNI SPECJALISTĘ DS. OBSŁUGI GOŚCIA W RECEPCJI

2019-02-18 14:07:01
A+ A-

 

 

 

 

 

 

 

Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa Sp. z o.o. – Grupa PGU z siedzibą w Świeradowie Zdroju prowadzi rekrutację na stanowisko:   SPECJALISTA DS. OBSŁUGI GOŚCIA W RECEPCJI

 

Miejsce pracy: Świeradów Zdrój

 

Gwarantujemy:
1. Stabilność zatrudnienia.
2. Umowa o pracę.
3. Atrakcyjny system wynagradzania (pensja podstawowa + system prowizyjny).
4. Program socjalny.
5. Praca w młodym i zgranym zespole.
6. Możliwość rozwoju i awansu zawodowego.
7. Pracowniczy Program Emerytalny - PPE (umowa o prace powyżej 3 m-cy).

Od naszych kandydatów oczekujemy:
1. Minimum podstawowej znajomości języka niemieckiego (mile widziany rosyjski, angielski).
2. Minimum średniego wykształcenia.
3. Umiejętności pracy w zespole.
4. Zaangażowania i motywacji.
5. Chęci rozwoju.

CV należy przesłać na adres   kadry@uzdrowisko-swieradow.pl. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Nadesłanych ofert nie zwracamy.
Osoba ubiegająca się o zatrudnienie zobowiązana jest do zamieszczenia w dokumentach aplikacyjnych klauzuli, o niniejszej treści:   Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)):
1. Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa Sp. z o.o. – Grupa PGU z siedzibą w Świeradowie Zdroju, ul. Zdrojowa 2, w celu realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego.
2. Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa Sp. z o.o. – Grupa PGU z siedzibą w Świeradowie Zdroju, ul. Zdrojowa 2, w celu realizacji procesu rekrutacji, jak również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej, niż przez rok.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa Sp. z o.o. – Grupa PGU z siedzibą w Świeradowie Zdroju, ul. Zdrojowa 2, KRS: 0000018377 Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Osoba ubiegająca się o zatrudnienie, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Multimedia