Świeradów-Zdrój

KONCERT "JESTEŚMY Z MICHAŁEM"

  • 25 maja 2024, 15:00-20:00

  • Cynamonowy Słoń, Sienkiewicza 6a, 59-850 Świeradów-Zdrój

  • 511 110 533

A+ A-

Już 25 maja odbędzie trzecia część koncertów charytatywnych „Jesteśmy z Michałem”. Tym razem koncerty zagrają lokalne zespoły rockowe, a miejscem koncertu będzie scena przy Cynamonowym Słoniu. Początkowo miał być to koncert połączony z występem grupy Retrofonik, organizowanym przez Ewelinę Gorayską, ale ze względów technicznych zdecydowaliśmy się na podzielenie wydarzenia na osobne odsłony.

W koncercie wezmą udział zespoły: Ancymonium, BT BAD TRIP , Izerbejdżan oraz SHUM. Zapraszamy wszystkich, którzy jak Michał kochają rocka, w których żyłach wciąż krąży rock'n'rollowe DNA. Bo choć ROCK oznacza skałę, to nasze serca pełne są empatii i wiary w ludzi. Liczymy na Was!

Jeśli macie jakieś ciekawe gadżety, którymi chcecie się podzielić, zawoźcie je na Stację Kultury - wystawimy je na licytację, a pieniążki zasilą zbiórkę. Bądźcie z Michałem cały czas, a 25 maja wesprzyjcie go w walce z chorobą swoją obecnością na koncercie. Pamiętajcie, pozytywne emocje leczą równie dobrze jak lekarstwa! A dobro wraca!

 

 

Multimedia

Mapa